maruderm
500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava !

Maruderm 2li Serum Seti - Leke Serumu & Bha Gözenek Serumu Mrd104

İndirim Oranı : %55 İndirim
Fiyat : ₺740,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺333,00(KDV Dahil)
:

 

Bu cilt bakım seti, iki adet özel serum içermektedir ve her biri belirli cilt sorunlarını hedef almak için tasarlanmıştır:

 

 

  1. Leke Karşıtı Serum: Bu serum, cilt lekelerine karşı etkili maddelerle formüle edilmiştir. Hiperpigmentasyonun ve cilt tonu eşitsizliklerinin azaltılmasına yardımcı olmayı amaçlayan aktif bileşenler içerir. Cilt lekelerinin görünümünü hafifletmeye ve cildin daha eşit bir renk tonuna kavuşmasına destek olur.

  2. BHA Gözenek Karşıtı Serum: Beta hidroksi asit (BHA) içeren bu serum, özellikle gözeneklerin görünümünü hedef alır. Gözenekleri derinlemesine temizleyerek tıkanıklıkları gidermeye ve böylece gözeneklerin daha az belirgin hale gelmesine yardımcı olur. BHA, aynı zamanda cilt yüzeyindeki ölü hücre birikimini azaltarak cildin daha pürüzsüz görünmesine katkıda bulunur.

 

 

Her iki serumun düzenli kullanımı, cildin daha sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşmasını destekler. Cilt bakımı rutininin önemli bir parçası olarak tasarlanan bu serumlar, cilt problemlerine karşı kapsamlı bir çözüm sunmayı hedefler ve cilt sağlığının iyileştirilmesine yardımcı olur.

 

Leke Karşıtı Serum: Aqua, Niacinamide, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Alpha Arbutin, Panthenol, Pisum Sativum Peptide, Arginine, Aspartic Acid, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hydroxyethylcellulose

BHA Gözenek Serum: Aqua, Niacinamide, Salicylic Acid, Pisum Sativum Peptide, Panthenol, Propylene Glycol, Arginine, Aspartic Acid, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hydroxyethylcellulose. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR