Maruderm, doğanın mucizelerini güzellik sektörüyle buluşturma misyonu ile 2021 Kasım ayında başladığı marka yolculuğunda, her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşmayı ve ürün yelpazesini genişletmeyi hedeflemektedir. "Güzelliğe doğal bir yaklaşım!" sloganı ile ilerleyen ve küresel pazardaki yenilikleri ülkesine taşıyan firma, doğal ve güvenilir ürünler üretmeye odaklanmıştır. Müşteriler için farklı cilt yapılarına uygun, doğal bileşenlerden üretilmiş, çevre dostu cilt bakım ürünleri ve yüz serumları üretmekte olan Maruderm, doğal, güvenilir ve uzun vadeli faydalar sağlayan ürünler üretmeye odaklanan bir felsefeye sahiptir.

Güzelliğe Damga Vuran Yaklaşım!

Firma, cilt yapısına ve insan sağlığına zarar veren bileşenleri kullanmamakta, Fransa'dan getirilen hammaddeleri usta ellerde işleyerek bakım ürünleri üretmektedir. Maruderm Kozmetik, tüm dünyada Türkiye'nin güzellik simgesi olma hedefiyle, güzelliği en doğal haliyle temsil etmeyi amaçlamaktadır. Evrensel olarak benzersiz ve doğal olan güzellik anlayışını benimseyen firma, her yaş grubuna hitap ederek doğal güzelliğin yakalanmasına fırsat sunmaktadır.

Ürünlerini geliştirirken doğanın mucizelerinden ve saflığından yararlanan Maruderm, müşteri deneyimi ve memnuniyetini ön planda tutmakta, ürün yelpazesini sürekli genişletmekte ve farklı kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Saf ve temiz güzellik vizyonuyla çalışan firma, çevre dostu adımlar atmakta ve hayvan deneyleri yapmamaktadır.

Saf ve Temiz Güzellik

Güzelliği saflık, doğallık ve güvenilirlik olarak tanımlayan Maruderm, kaliteyi ve saflığı herkes için ulaşılabilir hale getirmeyi hedeflemektedir. Öz değerin ve doğal güzelliğin her şeyin üstünde olduğuna inanan firma, herkesin en doğal haliyle ve kendine özgü farklılıklarla eşsiz birer güzellik olduğunu savunmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR