maruderm
500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava !

Güzelliğe Damga Vuran Yaklaşım

Maruderm Kozmetik, doğanın mucizelerini güzellik sektörüyle buluşturma misyonu ile 2021 Kasım ayında başladığı marka yolculuğunda, her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşmayı ve ürün yelpazesini genişletmeyi hedeflemektedir. "Güzelliğe doğal bir yaklaşım!" sloganı ile ilerleyen ve küresel pazardaki yenilikleri ülkesine taşıyarak, doğal ve güvenilir ürünler üretmeye odaklanmıştır. Müşteriler için farklı cilt yapılarına uygun, doğal bileşenlerden üretilmiş, çevre dostu cilt bakım ürünleri ve yüz serumları üretmekte olan Maruderm, doğal, güvenilir ve uzun vadeli faydalar sağlayan ürünler üretmeye odaklanan bir felsefeye sahiptir.

Maruderm Kozmetik, cilt yapısına ve insan sağlığına zarar veren bileşenleri kullanmamakta, Fransa'dan getirilen hammaddeleri usta ellerde işleyerek bakım ürünleri üretmektedir. Maruderm Kozmetik, tüm dünyada Türkiye'nin güzellik simgesi olma hedefiyle, güzelliği en doğal haliyle temsil etmeyi amaçlamaktadır. Evrensel olarak benzersiz ve doğal olan güzellik anlayışını benimseyerek, her yaş grubuna hitap ederek doğal güzelliğin yakalanmasına fırsat sunmaktadır.

Saf ve Temiz Güzellik

Ürünlerini geliştirirken doğanın mucizelerinden ve saflığından yararlanan Maruderm, müşteri deneyimi ve memnuniyetini ön planda tutmakta, ürün yelpazesini sürekli genişletmekte ve farklı kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Saf ve temiz güzellik vizyonuyla çalışan firma, çevre dostu adımlar atmakta ve hayvan deneyleri yapmamaktadır.

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri'nde Karma ve Yağlı Ciltler İçin Salisilik Asitli Temizleme Jeli, Yılın En İyi Yüz Bakım Ürünü seçildi!

Maruderm olarak, sadece etkili değil aynı zamanda sürdürülebilir ürünler geliştirmeye özen gösteriyoruz. Tüm ürünlerimiz, hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretiliyor ve vegan içeriğe önem veriyoruz. Özenle formülize edilmiş ürünlerimiz dermatologlar tarafından geliştiriliyor ve öneriliyor. Her zaman müşterilerimizin memnuniyetini ve cilt sağlığını ön planda tutmaya devam ederek büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR