Arayacağınız kelimeyi yazınız ve enter tuşuna basınız

Doğanın mucizelerini güzellik sektörüyle buluşturma misyonuyla 2021'in Kasım ayında çıktığımız marka yolculuğumuza, her geçen gün daha büyük bir kitleye ulaşma ve ürün yelpazemizi genişletme vizyonuyla devam etmekteyiz.

"Güzelliğe doğal bir yaklaşım!" sloganıyla ilerlemekte ve küresel pazardaki gelişmeleri yakından takip ederek ülkemize taşımaktayız. Doğal ve güvenilir ürünler üretme hedefiyle çıktığımız bu yolculukta; müşterilerimiz için farklı cilt yapılarına uygun, doğal bileşenlerden üretilmiş ve çevre dostu cilt bakım ürünleri ve yüz serumları üretmekteyiz

Maruderm'in felsefesi; doğal, güvenilir ve uzun vadeli faydalar sağlayan ürünler üretmeye odaklanmaktadır. Bu felsefe doğrultusunda ilerleyen firmamız; cilt yapısına ve insan sağlığına zarar bileşenlerin hiçbirine ürünlerinde yer vermemekte ve tamamını Fransa'dan getirdiği hammaddeleri, usta ellerde işleyerek bakım ürünleri haline getirmektedir.

Güzelliğe Damga Vuran Yaklaşım!

Tüm dünyada güzelliğin Türkiye simgesi olma hedefiyle yola çıkan Maruderm Kozmetik, güzelliği en doğal haliyle temsil etmeyi hedeflemektedir. Genel geçer bir güzellik anlayışı olmadığına; güzelliğin, evrensel olarak benzersiz ve doğal olanı tanımladığına inanan firmamız; her yaş grubuna hitap ederek doğal güzelliğin yakalanmasına fırsat sunmaktadır.

Maruderm, ürünlerini geliştirirken doğanın mucizelerinden ve saflığından yararlanmaktadır. Masum arketipi temsil eden markamız, müşteri deneyimini ve memnuniyetini maddi ve manevi çıkarların üzerinde tutarak ilerlediği marka yolculuğunda; her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte ve farklı kullanıcıların dikkatini çekerek beğeni toplamaktadır. 

Saf ve Temiz Güzellik

Doğanın eşsiz mucizelerini ürünleriyle buluşturan firmamız saf ve temiz güzellik vizyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir. Ürünleri tasarlarken ve üretirken çevre dostu adımlar atmakta ve hiçbir ürünün test aşamasında hayvan deneyleri yapmamaktadır.

Güzelliği; saflık, doğallık ve güvenilirlik olarak tanımlayan markamız, kaliteyi ve saflığı herkes için ulaşılabilir hale getirmeyi hedeflemektedir. 

Öz değerin ve doğal güzelliğin her şeyin üstünde olduğu inancıyla çıktığımız marka yolculuğumuzda herkesin, en doğal hali ve kendine özgü farklılıklarıyla eşsiz birer güzelliğe sahip olduğunu savunmaktayız.

Maruderm Bariyer Onarıcı ve Güçlendirici Ceramide Cilt Bakım Kremi; satışa sunulduğu ilk dönemden itibaren kullanıcıların beğenisini toplamıştır. Cilt bariyerini güçlendiren ve doğal güzelliğin zamana meydan okumasını sağlayan krem; zararlı bileşenler içermemesi nedeniyle oldukça sevilmiştir. En çok satan bir diğer ürünümüz Maruderm Cica Centella Cilt Bakım Kremi; içerisinde herhangi bir zararlı bileşen bulunmamakta ve ilk kullanımdan itibaren cilt hassasiyetini önemli ölçüde azaltmaktadır. Cilt bariyerini destekleyen ve derinlere nüfuz ederek yoğun nemlendirme sağlayan krem; Centella Asiatica Özü ile formülize edilmiştir. Tüm bu özellikleri nedeniyle parlak, yumuşak, canlı ve pürüzsüz bir cilt görünümü elde etmek isteyenlerin ilk kullanımdan itibaren vazgeçilmezleri arasında yer almıştır.

Maruderm’in en sevilen ürünlerinden biri olan Ginseng içerikli Cilt Yenileyici Serum; içerisinde bulunan doğal bileşenler ve değerli özler sayesinde ilk kullanımdan itibaren ciltte gözle görülür değişime neden olmaktadır. Hücre yenilenmesini hızlandırmaya yardımcı formülüyle düzenli kullanımda cilt problemlerinin azalmasına katkı sağlamakta ve cilt bariyerini güçlendirerek çevresel faktörlere karşı korumaktadır. Bu özellikleri sayesinde kullanıcıların büyük beğenisini toplamış ve Maruderm’in en çok satan ürünlerinden biri haline gelmiştir.