₺179,95 KDV Dahil
₺359,90 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
https://player.vimeo.com/progressive_redirect/playback/928365453/rendition/720p/file.mp4?loc=external&signature=6c7c385f643214ba2a2b47b21444c7d1938607e3f3c3e231cf4d0e89e7351180
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
https://player.vimeo.com/progressive_redirect/playback/928364617/rendition/720p/file.mp4?loc=external&signature=bbdfe323dd2f3593bb04115c0c2f84b9dde2e15166ca1fbbce4874a939437bd2
%50 İndirim
%50İndirim
https://player.vimeo.com/progressive_redirect/playback/928699382/rendition/720p/file.mp4?loc=external&signature=de38a153d6c1f3d34d1719645ade963bfad9fdfdff9578069ddb82a126b2fc0b

Vücut Peelingi Cildinizi Yenileyin, Işıltınızı Yakalayın!

Vücut peelingi, cilt yüzeyindeki ölü derinin ve kir, kalıntı gibi istenmeyen herşeyin vücuttan atılmasına derinin temizlenmesine sebep olarak yeni hücre oluşumuna destek veren bir cilt bakım ürünüdür. Cilt temizliği ve cilt bakımı için en önemli adımlardan biri olarak her cilt tipi için kullanılabilir. 

Yeni hücre oluşumu için destek olarak vücudun pürüzsüz bir görünüme kavuşmasında da etkilidir. Uygulanacak ürün bir araç kullanılarak veya doğrudan ele alınarak dairesel hareketlerle vücuda yedirilerek işlem yapmak istediğiniz bölgeye uygulanır. Sonrasında ciltteki kan dolaşımının hızlanması ile birlikte cildin ılık su ile durulanması ve bölgenin temizlenmesi yeterli olacaktır.

Vücut peelingi cilt üzerindeki yoğun ve siyah noktalar halinde görünen çilek bacak görünümü üzerinde de etki göstererek hızlı bir şekilde pürüzsüzlük katacaktır. Himalaya tuzu ve hindistan cevizi özellikle çilek bacak görünümünü azaltmak için doğrudan etki gösteren muhteşem ürünlerden biri olacaktır. Cildin nem dengesini sağlayarak net bir şekilde yumuşaklık hissedilmesine ve beraberinde pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşulabilir. 

Vücut peelingi soluk görünen cildin çok daha sağlıklı ve canlı görünmesine sebep olurken pürüzsüz ve eşit renk tonuna ulaşmak için de etkili olacaktır. Vücut üzerinde nemlendirme etkisi ile de gözeneklerin çok daha sıkı görünmesi için de etkili ve önemli bir üründür. Cilt yüzeyine uygulanması için 2 haftada bir kez ya da ayda 1 kez mutlaka uygulanması önerilir. 

En İyi Vücut Peelingi Cildiniz İçin Mükemmel Bakımı Keşfedin!

Cilt yüzeyinde oluşan ölü derinin ve kirli yüzeyin arınması ve cilt üzerinde yeni hücrelerin oluşumu için en önemli cilt bakım ürünlerinden biri en iyi vücut peelingi kullanımı ile istenilen sonucun alınması mümkün olacaktır. Cildin parlak, dolgun ve canlı görünmesi için cilt üzerinde hücrelerin yenilenebilmesi ve pürüzsüz bir cilt yüzeyinin ortaya çıkması için de en iyi vücut peelingi kullanılması çok önemli bir adım olacaktır. 

Doğal içerikli cilt bakım ürünleri çok daha etkili ve sağlıklı olduğundan özellikle ürün içeriğinin çok iyi bir şekilde gözlemlenmesi gereklidir. Vücut için kullanılmaya uygun içerikli en iyi vücut peelingi içeriği şu şekilde tercih edilebilir;

 • Hindistan cevizi yağı 
 • Kahve 
 • Yeşil çay özü 
 • Zerdeçal 
 • Süt 
 • Jojoba Yağı
 • Ferulik asit 
 • Himalaya tuzu
 • Squalane

Batıklar İçin Vücut Peelingi Cildi Pürüzsüzleştirin, Batıkları Önleyin!

Batık tüylerin özellikle kadın vücudunda çok sık görülen sıkıntı yaratabilen bir durumdur. Vücudun herhangi bir yerinde batık problemi olması halinde sıcak su buharı batıkların rahatlamasına ve cildin yumuşamasına sebep olacaktır. Ölü hücreler vücuttan atılarak kan dolaşımını arttırmaya yardımcı olacak ve batıklar için vücut peelingi kullanılarak cildin pürüzsüz bir hal almasına yardımcı olacaktır. Vücudun farklı bölgelerinde oluşabilecek batık uygulamalarının tek tek çıkarılması çok acı verici ve zor bir uygulama olacağı için batıklar için vücut peelingi kullanımı ile çok iyi bir sonuç alınabilir. 

Cildin nemli kalabilmesi ve hücrelerin kendini yenileyebilmesi bu anlamda çok önemlidir. Duş sırasında sıcak su ile birlikte cilt dokusu yumuşayarak banyo esnasında cilt altındaki ölü hücrelerin temizlenmesine sebep olacaktır.

 Cildinize uygun doğal içerikli batıklar için vücut peelingi kullanımı cildin yenilenmesine ve beraberinde pürüzsüz bir görünüme ulaşması için yeterlidir. Düzenli olarak hafta da 1 kez uygulanması halinde kısa süre içerisinde cilt yüzeyindeki değişimin gözle görülür bir hal alması için de yeterli olacaktır. 

Öncelikle duş sırasında veya duş sonrasında batıklar için vücut peelingi kullanmak için kese kullanımı sonrasında nazik bir şekilde dairesel hareketler yapılarak batıkların çıkması için uygulama yapılması yeterli olacaktır. 

Epilasyon sonrasında cilt altında kıl kökünün büyümesi noktalar halinde bir görünüme sebep olarak rahatsız edici bir kaşıntıya ve cilt yüzeyinde pütürlü bir yüzey ortaya çıkaracağı için hızlı hareketlerle batıklar için vücut peelingi uygulanması etkinin hızlı bir şekilde görülmesi için uygundur.

Vücut Peelingi Çeşitleri İhtiyacınıza Uygun Seçenekleri Keşfedin, Cildinizi Yenileyin! Vücut peelingi çeşitleri cilt üzerindeki ölü derinin atılarak temizlenmesi için ve beraberinde cildin nemli kalmasını sağlar. Cildin arınması ve derinlemesine nem ihtiyacının karşılaşarak nazikçe cildin pürüzsüzlüğünü geri kazanmasını sağlayacaktır. 

Vücut peelingi çeşitleri cilt yüzeyinde antioksidan etkisi de yaratarak cildin nefes almasına ve parlamasına da sebep olacaktır. Vitaminlerin yoğun ve etkili olduğu ürünlerin kullanımı sonrası cildin aydınlık ve taze bir görüntüye kavuşmasına sebep olacaktır. 

Tazelenmiş bir görünüme kavuşmak için vücut peelingi çeşitleri arasında ilk tercihin zerdeçal ve sütün etkisi ile papatya ekstratının etkisini hissetmek için C vitaminin muhteşem ışıltısının cilt üzerinde yayılımı ile gelen kusursuz hissin tadı çıkarılacaktır.

Vücut peelingi uygulamasını rutin bir hale getirebilmek için yapılacak olan uygulama sıralaması şu şekilde belirlenebilir;

 • Öncelikle sıcak veya ılık su ile duş alınması ve duş sırasında peelinge uygun bir hale gelen cildin ölü hücrelerden arınması için cildin keselenmesi gereklidir,
 • Bacak bölgesinden başlanarak bir spatula yardımıyla peeelingin yayılması sağlanmalı ve sonrasında dairesel hareketler ile uygulamaya geçilmelidir,
 • Kol, göbek, sırt ve kalça bölgesi içinde aynı şekilde dairesel hareketler ile uygulama yapılarak hızlı ve etkili bir şekilde vücut peelingi uygulaması tamamlanır,
 • Peeling uygulaması yapıldıktan sonra mutlaka ılık su ile durulama ve yumuşak bir havlu yardımıyla cildin kurulanması gereklidir. 
 • Yeterli nem dengesinin kalıcı olması için en iyi vücut peelingi ile uygulama yapıldıktan hemen sonra çok iyi bir şekilde vücudun nemlendirilmesi gereklidir. 
 • Uygulama batık oranı da göz önünde bulundurularak 2 haftada 1 kez tekrarlanarak hızlı ve etkili bir şekilde sonucun devamlılığı sağlanabilir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR