maruderm
500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava ! 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava !

Maruderm olarak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Hatay İhtiyaç Haritası Konteyner Yaşam Alanı'ndaydık! 

 

İhtiyaç Haritası işbirliğiyle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında düzenlediğimiz buluşmada kadınlarla bir araya geldik. Bu buluşmayla, birbirimizden öğrenmeye, bölgedeki ihtiyaçları ve deneyimleri duymaya, destek ağları ve kaynakları paylaşmaya ve sosyal bağlarımızı güçlendirmeye alan açtığımız bir ortam yaratmayı amaçladık. 

 

Buluşmamızda “Kanaviçe Atölyesi” ile çeşitli desenler üzerinde çalıştık, yarattığımız kanaviçe eserlerini birleştirerek, günün hatırasını yaşatmak üzere ortak bir eser oluşturduk. Birlikte olmanın, paylaşmanın ve üretmenin keyfini hep birlikte yaşadık. 

 

Gün içinde yarattığımız etkinin çoğalarak ve kalıcı bir şekilde devam edebilmesini hedefliyoruz. Hatay İhtiyaç Haritası Konteyner Yaşam Alanı’nda yer alan ortak alanın kadınlar için sosyal alana dönüşebilmesi için ihtiyaç analizi ve tedarik süreci ile ilgili görüşmelere başladığımızı büyük bir heyecanla duyurmak isteriz! 

 

Maruderm ailesi olarak, deprem bölgesindeki kadınların bir araya gelmesini ve iyi olma halinin güçlenmesini besleyen sosyal, kültürel ve eğitsel etkinlikleri sürdürmeyi amaçlıyoruz. Kadınların sesini duyurmasına ve birlikte daha güçlü adımlar atmalarına destek olmaktan mutluluk duyuyoruz!

 

Neler yaptığımızı görmek için buradan videoya ulaşabilirsiniz. 

RAHİM AĞZI KANSERİNE KARŞI AYDINLAN 

 

Kadınlarda en sık görülen kanser türlerinden biri olan rahim ağzı kanseri ile mücadele için Türk Kanser Derneği, ücretsiz rahim ağzı kanseri taramalarına yönlendiriyor ve HPV aşısı olunmasına destek oluyor.

Türk Kanser Derneği’nin rahim ağzı kanseri ile mücadelesine destek olmak için bir kişisel bakım serum seti hazırlayarak satışa sunduk ve bu setin satışından elde edilen geliri derneğe bağışlıyoruz. Böylece satın alınan her set ile alan kişi derneğe de bağışta bulunmuş; tarama ve aşı programına katkı sağlamış oluyoruz.

Tüm bu çalışmaların yanı sıra Türk Kanser Derneği ve Maruderm, farkındalığı ve bilinçlendirmeyi daha da artırmak için liseler ve üniversitelerde etkinlikler düzenleyerek, alanında uzman hekimler ile gençlere rahim ağzı kanseri hakkında eğitim ve seminerler vermeyi hedeflemekteyiz.

Proje kapsamında sıkça takip edilen sosyal medya içerik üreticileri ve diğer kanallar aracılığıyla da genç kitlemizi bilgilendirmek amacıyla #MarudermIşığında hashtagi ile kullanıcılarımızdan kampanyamıza katılım isteğinde bulunup, farkındalık amacıyla destek olmasını sağladık.

Cilt Kanserine Dur Demek İçin Gölge Oyunu Oynamaya Var Mısınız? 

 

Cilt kanserleri, günümüzde en sık görülen kanser türlerindendir. En önemlileri bazal hücreli karsinom, skuamöz hücreli karsinom ve melanomdur. Bunun sebepleri arasında şiddetli ve uzun süreli ya da aralıklı güneş maruziyeti, güneşin zararlı ultraviole ışınlarına uzun süre maruz kalmak, yeterli ve doğru güneş koruyucu ürünleri kullanmamak yer almaktadır. 

 

CİLT KANSERLERİNE FARKINDALIK YARATMAK İÇİN PLAJLARA İNDİK

Cilt kanserlerine farkındalık yaratmak, vatandaşlarımızı cilt kanserleri hakkında bilinçlendirmek ve cilt kanserinden korunmaları için gerekli bilgileri paylaşabilmek üzere Türk Kanser Derneği ve Maruderm ailesi olarak el ele verip Cilt Kanserine Dur Demek İçin Gölge Oyunu Oynamaya Var Mısınız? etkinliği için yola çıktık. Çeşme, Bodrum ve Antalya plajlarında çeşitli etkinlikler ile kullanıcılarımıza farkındalık sağlamayı hedefledik.

  

MARUDERM OLARAK ÜCRETSİZ GÜNEŞ KORUYUCU DESTEĞİ SAĞLADIK

Etkinlik alanlarında cilt kanserleri hakkında çeşitli bilgilendirmeler yapılırken, etkinliklere katılım sağlayan vatandaşlarımız; güneşin zararlı etkilerinden korunmak üzere  Maruderm Güneş Koruyucu ürünlerini ücretsiz bir şekilde deneyimlediler. 

 

Türk Kanser Derneği tarafından Çeşme, Bodrum, Antalya plajlarında düzenlenecek etkinliklerde katılımcılar müzik eşliğinde plaj voleybolu oynarken, aileler çocukları ile birlikte resim-boyama atölyelerine katıldılar. 

MARUDERM, HAYVANLARI VE DOĞAYI KORUYOR

 

Doğaya olan derin saygımız, tüm canlı varlıklara kadar uzanır. Hayvanlar üzerinde hiçbir Maruderm ürünü test edilmemiştir ve bu, gerçek güzelliğin cildimize, çevreye ve tüm yaratıklara olan iyilikten geldiğine inancımızı yansıtır.

 

Vizyonumuz mükemmel cilt bakımının ötesine uzanır. Gezegene olan görevimizi tanıyarak, Maruderm yolculuğundaki her adım sürdürülebilirliği vurgular. Yeşil uygulamalar ve geri dönüştürülebilir ambalajlar aracılığıyla, kalıcı, olumlu bir fark yaratmayı hedefliyoruz, Aldığımız kadar geri veriyoruz.

 

Maruderm'i seçmek bir ifadedir. Kişisel refahı küresel sürdürülebilirlikle önceliklendiren değerlere uyumun bir beyanıdır. Ürünlerimizi günlük rutininize dahil ederek, doğanın büyüsünü ve bilinçli yaşamın özünü değer veren bir topluluğa katılırsınız. Doğayı, uzman dermatologlarımız eşliginde cildinize ve saçlarınıza katmak biz, Maruderm’i yaratır.

 

Maru.derm ile, doğanın saflığının bilimsel uzmanlıkla buluştuğu, hepsi sürdürülebilir güzellik ve etik seçimler temelinde bir dünyada yolculuğa çıkmaya hazır olun.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR