Arayacağınız kelimeyi yazınız ve enter tuşuna basınız

Magic Crush Nedir?

Magic Crush Nedir?

Magic Crush Nedir?

Magic Crush, yüksek yoğunluklu ses dalgalarını; cilt yüzeyinden yağ dokularına ulaştırarak, bölgesel zayıflama vaat eden bir uygulamadır. Tek seansta dâhi mükemmel sonuçlar veren Magic Crush, heykeltıraş zayıflama olarak adlandırılmakta ve vücudun tüm bölgelerine uygulanabilmektedir.

Magic Crush, sarkıklık ve selülit gibi cilt problemlerinin azalmasına da yardımcı olmaktadır. Cilt dokularındaki hyalüronik asit miktarını arttırmakta ve kolajen üretimini desteklemektedir. Böylelikle cilt, daha sıkı ve taze görünmektedir. Hücre yenileyici özelliğiyle öne çıkan Magic Crush, birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Yüksek yoğunluklu ses dalgaları, yağ dokularının parçalanmasına olanak tanımaktadır. Parçalanan yağ dokuları, vücut sıvıları aracılığıyla dışarı atılmakta ve böylece zahmetsiz bir şekilde kilo verilmektedir. Magic Crush uygulamasının sağladığı avantajlar, hem kadın hem de erkek bireylerin dikkatini çekmekte ve söz konusu uygulama yoğun olarak rağbet görmektedir.

Magic Crush Ne İşe Yarar?

Bölgesel incelme yöntemleri, yoğun iş yaşamına sahip olan ve diyet listesine uyum sağlama konusunda sıkıntı yaşayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Yağ dokularının dışardan parçalayan ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemleri, vücudun kolay yollarla formda kalmasına olanak tanımaktadır.

Bölgesel incelme uygulamaları arasında yer alan Magic Crush, genel vücut sağlığı üzerindeki faydalarıyla da öne çıkmaktadır. Cilt dokularına olan kan akışını hızlandırarak, cildin daha canlı görünmesini sağlamaktadır. Bununla birlikte, kas sisteminin aktif çalışmasına yardımcı olmakta ve kişinin bağışıklık sistemini güçlendirmektedir.

Magic Crush uygulamasında, yoğunlaştırılmış ses dalgalarının kullanılması; cilt yüzeyinin hiçbir şekilde hasar almamasına olanak tanımaktadır. Tene temasıyla hiçbir yan etki bırakmaktan Magic Crush, birçok farklı amaç için kullanılmaktadır. Magic Crush kullanım alanları şu şekilde sıralanmaktadır:

 1. Selülit tedavisi
 2. Bölgesel zayıflama
 3. Popo ve göğüs kaldırma
 4. Kırışıklık ve sarkıklık tedavileri
 5. Jawline belirginleştirme
 6. Ödem oluşumunu önleme
 7. Yağ yakma
 8. Metabolik hareketliliği geliştirme
 9. Dolaşım sistemini düzenleme

Magic Crush Bölgesel İncelme

Magic Crush Nasıl Uygulanır?

Magic Crush, cilt yüzeyine kayganlaştırıcı bir jel sürülerek uygulanmaktadır. Kayganlaştırıcı jel, Magic Crush aletinin cilt yüzeyinde daha rahat hareket etmesini sağlamaktır. Jel üzerinde gezdirilen Magic Crush cihazı, cilt dokularına ritmik ses dalgaları göndermektedir. Bu ses dalgaları, yüksek yoğunluklu olup; tüm vücut hücrelerini aktif hale getirmektedir.

Magic Crush zayıflama, yaklaşık 30 dakikalık seans süreleriyle uygulanmaktadır. Uygulama sonrasında veya uygulama esnasında, cilt yüzeyine hiçbir şekilde zarar verilmemekte; böylelikle kişinin ağrısız bir zayıflama deneyimi yaşaması mümkün hale gelmektedir. Vücut bölgelerinin her biri, farklı düzeylerdeki ses dalgalarına maruz bırakılmakta ve söz konusu bölgenin yağ yakması hedeflenmektedir.

Magic Crush Kaç Seans Uygulanır?

Magic Crush seans sayıları, işlem gören bölgenin yağ yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Kesin ve net bir seans sayısı verilememekle birlikte, ortalama olarak 8 seans sürmektedir. Seanslar 30 dakika kadar sürmekte ve ilk seanstan itibaren halıcı sonuç alınmaktadır.

Yağ dokularının doğal yollarla çözülüp açılmasına olanak tanıyan Magic Crush, uygun fiyatlı çözümler sunması nedeniyle de öne çıkmaktadır. Magic Crush fiyatları, bütçe dostu bir yapı sergilemekte ve ulaşılabilir aralıklarda yer almaktadır. Heykeltıraş zayıflama ila bölgesel incelme elde etmek isteyen kişiler, bu hizmeti en uygun fiyatlarla alabilmektedir.

Magic Crush Zayıflama

Magic Crush Kaç cm İnceltir?

Magic Crush, ilk seanstan itibaren gözle görülür bir incelme sunmaktadır. İlk seansın sonunda net bir şekilde görülen incelme, kişilerin yapılan işlemden tatmin olmasına olanak tanımaktadır. Minimum 2 cm olmak üzere 10cm’ye kadar sonuç alınabilmektedir. Tek seansla mükemmel sonuç veren Magic Crush, birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Magic Crush zayıflama, ilk seanstan itibaren 2 – 3 cm kadar incelme vaat etmektedir. Bu ölçüler, uygulama yapılan vücut bölgesine göre değişkenlik göstermektedir. Göbek ve bel çevresi daha inatçı bir yapı sergilemekte; kol ve gıdı bölgesi ise daha kolay incelemektedir. Toplam uygulama süresinde ise en az 10cm kadar incelme gerçekleşmektedir.

27 – 40 kHz şiddetinde ses dalgaları, uygulama bölgesinin en hızlı şekilde incelmesini mümkün kılmaktadır. Yapılan çalışmalar, tek seansta en az 2 cm en fazla ise 7,5 cm kadar incelme görüldüğünü ifade etmektedir. Birçok kişi tarafından güvenle tercih edilen Magic Crush; etkili bir zayıflama olanağı sunması nedeniyle öne çıkmaktadır.

Magic Crush Bölgesel İncelme

Magic Crush Yan Etkiler Var Mıdır?

Bölgesel zayıflama uygulamaları arasında yer alan Magic Crush, yan etki göstermemekte ve 18 yaşını geçen tüm bireylere uygulanabilmektedir. Bununla birlikte, bazı kronik hastalıklar; Magic Crush zayıflama uygulamasının verim düzeyini düşürmektedir. Kronik bir hastalığa sahip olan kişilerin, Magic Crush hizmetini doktor kontrolünde alması önem arz etmektedir.

Magic Crush uygulamasının sakıncalı olduğu durumlar; hamilelik, regl, diyabet ve hipertansiyon rahatsızlığı, kardiyovasküler hastalıklar ve kan dolaşımı bozuklukları olarak sıralanmaktadır. Bu ve benzeri durumlarda, doktor onayının alınması ve işlemin doktor kontrolünde yapılması önem arz etmektedir. Aksi takdirde, insan sağlığını riske atan sonuçlar ortaya çıkabilmektedir.

Magic Crush Ağrı Yapar Mı?

İşlem esnasında kullanılan kayganlaştırıcı jel, bölgenin soğutularak uyuşmasına olanak tanımaktadır. İşlem sürecinde hiçbir ağrı hissedilmemekle birliktelik işlem bittiğinde de yan etki görülmemektedir. Tahriş veya yara gibi oluşumlara hiçbir şekilde mahal vermeyen Magic Crush, genel vücut sağlığını geliştiren özellikleriyle de öne çıkmaktadır.

Pelda Yalçınkaya

Merhabalar ben Pelda. Cilt bakımı ve güzellik alanına büyük bir ilgi duyuyor ve bu alanda aktif şekilde araştırmalar yapıyorum. Araştırmalarım ve deneyimlerim sonucunda öğrendiklerimi Maruderm aracılığıyla sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.Yorumlar (0)

Henüz Yorum Eklenmemiş.


Yorum Yapın

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz. *

Magic Crush Nedir?

Magic Crush Nedir?

Magic Crush; bölgesel zayıflama yöntemleri arasında yer almakta ve vücut dokularının daha aktif çalışmasına yardımcı olmaktadır. Tek seansta dâhi etkili sonuçlar veren Magic Crush, sarkma ve selülit gibi oluşumlara da iyi gelmektedir. Jawline belirginleştirme ve kırışıklık giderme gibi alanlarda kullanılan Magic Crush, ağrısız ve güvenli bir işlem olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Soğuk Lipoliz Nedir, Ne İşe Yarar?

Soğuk Lipoliz Nedir, Ne İşe Yarar?

Soğuk lipoliz, bölgesel incelme yöntemleri arasında yer alan ve 0’ın altında sıcaklıklara çalışan profesyonel bir tedavi prosedürüdür. Soğuk lipoliz uygulaması ile yağ dokuları dondurularak deforme edilmekte ve kişinin bölgesel olarak incelmesi mümkün hale gelmektedir. Soğuk lipoliz, bölgesel incelmenin yanı sıra cilt problemlerinin azalmasına da yardımcı olmaktadır. Çok yönlü etkileri nedeniyle öne çıkan soğuk lipoliz, birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Erkekler İçin Cilt Bakım Önerileri

Erkekler İçin Cilt Bakım Önerileri

Erkekler için cilt bakım önerileri; tıraş sonrası bakım, peeling ve tonik uygulamaları, gözenek sıkılaştırıcı bakım ürünü kullanımı ve güneş koruyucu krem kullanımı olarak sıralanmaktadır. Erkekler için cilt bakım ürünleri aracılığıyla yapılan bu uygulamalar, erkek bireylerin daha temiz ve sağlıklı bir cilde sahip olmalarına olanak tanımaktadır. Erkekler, cilt bakım rutinlerine özen göstererek; yaşlanma belirtilerini ve kırışıklık oluşumunu en aza indirebilmektedir.

G5 Masajı Nedir? Faydaları Nelerdir?

G5 Masajı Nedir? Faydaları Nelerdir?

Bölgesel incelme yöntemleri arasında yer alan G5 Masajı, yağ dokularına yüksek yoğunluklu titreşimler göndermekte ve kişinin sıkılaşarak kilo vermesini mümkün hale getirmektedir. G5 bölgesel zayıflama, selülit ve çatlak gibi cilt problemlerine de iyi gelmekte ve uzun vadede kalıcı sonuçlar vermektedir. Uygulama bölgesine olan kan akışını hızlandıran G5 Masajı; çok fonksiyonlu etkileri nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir

Sıcak Havada Vücut Kokusuna Kesin Çözüm Nedir?

Sıcak Havada Vücut Kokusuna Kesin Çözüm Nedir?

Yaz aylarının doğal bir getirisi olan aşırı terleme, vücut kokusu problemlerinin baş göstermesine neden olmaktadır. Ter kokusu, yoğun tempoda ve kalabalık ortamlarda çalışan kişilerin; yaşam kalitesini düşürmekte ve iş motivasyonunu olumsuz etkilemektedir. Yaz aylarında oluşan vücut kokusunun, doğal yollarla giderilmesi; uzun vadede kalıcı sonuç elde edilmesi adına önem arz etmektedir.

Kırışıklıklara Karşı Neler Yapılmalıdır?

Kırışıklıklara Karşı Neler Yapılmalıdır?

Cilt yüzeyinde oluşan kırışıklıklar, ilerleyen yaş veya stres gibi faktörler nedeniyle ortaya çıkmakta ve kişilerin solgun görünmesine neden olmaktadır. Kırışıklık görünümünün azalması için anti age serum ve krem çeşitlerinin düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Kırışıklık karşıtı bakım ürünleri, cilt dokularındaki kolajen üretimini desteklemekte ve kişinin daha genç görünmesine yardımcı olmaktadır.

Koltuk Altı Kararması Nasıl Geçer?

Koltuk Altı Kararması Nasıl Geçer?

Koltuk altı kararması, yanlış epilasyon yöntemleri nedeniyle ortaya çıkmakta ve yaz aylarının diken üstünde geçmesine neden olmaktadır. Ayrıca koltuk altı bölgesine uygulanan jilet ve ağda gibi geleneksel yöntemler, söz konusu bölgenin doğal renk pigmentlerini kaybetmesine sebebiyet vermektedir. Koltuk altı kararmasını azaltan yöntemler; kese uygulaması, peeling uygulaması, beyazlatıcı bakım ürünü kullanımı ve lazer epilasyon olarak sıralanmaktadır.

Gözaltı Morluklarına Kesin Çözüm

Gözaltı Morluklarına Kesin Çözüm

Gözaltı morlukları; yorgunluk, uykusuzluk, sağlıksız beslenme alışkanlıkları, yoğun iş temposu, stres ve kalıtım gibi faktörler nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Göz çevresi bakım ürünleri ve bazı klinik tedaviler, gözaltı morluklarının giderilmesine yardımcı olmakta ve kişinin daha genç görünmesine olanak tanımaktadır.

Göz Çevresi Bakımı Nasıl Yapılır?

Göz Çevresi Bakımı Nasıl Yapılır?

Göz çevresi bakımı, kaz ayakları ve gözaltı morluklarının azalmasına yardımcı olmaktadır. Besleyici yüz serumları ve organik bakım ürünleriyle yapılan göz çevresi bakımı, kişinin kendini daha genç hissetmesine ve daha az kırışıklık problemi yaşamasına olanak tanımaktadır. Göz çevresi bakım ürünleri; gözaltı morlukları, gözaltı torbaları ve kazayağı gibi problemlere özel olarak formüle edilmektedir.

Çocuklar Nemlendirici Ürün Kullanabilir mi?

Çocuklar Nemlendirici Ürün Kullanabilir mi?

Çocuklar ve bebekler, hassas bir cilt yapısına sahip olmaları nedeniyle; cilt kuruluğu, pişik, tahriş ve güneş yanığı gibi olumsuz durumları daha sık yaşamaktadır. Bebek ve çocuk cildinin korunması için çocuklar için nemlendirici krem ve serum çeşitlerinden yararlanmak gerekmektedir. Ebeveynler, çocuklarının cilt sağlığını; dış unsurların zararlı etkilerine karşı korumak adına, nemlendirici bakım ürünlerine rağbet göstermektedir.

Güneşten Kızaran Yüze Ne Yapılmalı?

Güneşten Kızaran Yüze Ne Yapılmalı?

Yaz aylarında, gereken önlemlerin alınmaması nedeniyle ortaya çıkan güneş yanığı; cilt lekesi problemlerinin hızlanmasına ve cilt yüzeyinin yoğun bir şekilde kızarmasına neden olmaktadır. Güneş nedeniyle kızaran ciltler, gereken önlemlerin alınmaması halinde yoğun bir acı ve hassasiyet hissi oluşturmaktadır. Soğuk kompres, yoğurt maskesi ve aloe vera kullanımı; güneş nedeniyle kızaran ciltlerin sakinleştirilmesine yardımcı olmaktadır.

Yüz Bakım Ürünleri Nelerdir? Ve Nasıl Kullanılır?

Yüz Bakım Ürünleri Nelerdir? Ve Nasıl Kullanılır?

Yüz bakım ürünleri; temizleyici jel, tonik, peeling, serum ve nemlendirici krem olarak sıralanmaktadır. Yüz bakım ürünlerinin düzenli olarak kullanılması; cilt problemlerinin azalmasına yardımcı olmaktadır. Cilt gözeneklerinin açılmasına ve cildin doğal nem dengesini yeniden kazanmasına olanak tanıyan yüz bakım ürünleri, birçok kişi tarafından güvenle kullanılmakta ve verim sağlamaları nedeniyle tekrar tekrar tercih edilmektedirler.

Maruderm Blog; cilt, saç ve tırnak bakımı hakkında pek çok güzellik tüyosunu kullanıcılara sunmak amacıyla içerik üretmektedir. Doğanın saf ve eşsiz güzelliklerini cilt bakım sektörüyle buluşturan Maruderm, tamamını Fransa'dan getirdiği hammaddelerle cilt bakım ürünleri ve yüz serumları hazırlamaktadır.

Cilt Bakım Tüyoları

Cilt bakımı hem kadınlar hem de erkekler açısından büyük önem taşımaktadır. Sağlıklı ve canlı bir cilt görünümüne sahip olmak için dikkat edilmesi gereken cilt bakım tüyoları şunlardır:

 1. İyi bir cilt bakımı en temelde temizlik adımıyla başlamalıdır. İlk adımda cilt; temizleyici jel veya temizleyici su yardımıyla kirden ve ölü deriden arındırılmalıdır.
 2. İkinci adımda cilde tonik uygulanmalı ve gözeneklerde kalan makyaj ve kir kalıntıları derinlemesine temizlenmelidir.
 3. Cildin nem ihtiyacının karşılanması ve çeşitli cilt problemlerinin giderilmesi için yüz serumları kullanılmalıdır. Yüz serumu seçerken cilt tipine ve cildin ihtiyaç duyduğu bakım türüne dikkat edilmelidir.
 4. Son adımda ise cilt; iyi bir nemlendirici yardımıyla nemlendirilmeli ve güneş kremi sürülmelidir.

Dört mevsim boyunca gündüz saatlerinde dışarı çıkmadan önce güneş kremi kullanılmalıdır. Bakım gece saatlerinde yapılıyor ise nemlendirme adımıyla sonlandırılmalıdır.

 

Devamını Oku..