Arayacağınız kelimeyi yazınız ve enter tuşuna basınız

G5 Bölgesel Zayıflama Kaç Cm İnceltir?

G5 Bölgesel Zayıflama Kaç Cm İnceltir?

G5 Bölgesel Zayıflama Nedir?

G5 bölgesel zayıflama, hızlı titreşim dalgaları oluşturan bir cihaz ile uygulanmakta ve bölgesel olarak incelmeyi mümkün kılmaktadır. Bölgesel zayıflama yöntemleri arasında öne çıkan G5 Masajı, selülit oluşumunun azaltılmasına da yardımcı olmaktadır. Cilt yüzeyini sıkılaştırması ve cilt dokularına olan kan akışını hızlandırması, G5 Masajının çok yönlü avantajlarını ifade etmektedir.

Vücut bölgelerinin orantısız bir şekilde yağlanması, bölgesel zayıflama yöntemlerine duyulan ihtiyacın artmasına neden olmaktadır. Orantısız kilo artışı, inatçı bir tavır sergileyen yağ kütlelerinin oluşturmakta ve kişilerin özgüvensiz hissetmesine neden olmaktadır. Bölgesel incelme yöntemleri, orantısız kilo artışının diyet ve spor yapmadan giderilmesine olanak tanımaktadır.

G5 bölgesel zayıflama, birçok farklı sorunun çözümünde kullanılmaktadır. Tıbbi yöntemlerle mükemmel bir alternatif sunan G5 Masajı, ödem ve selülit oluşumunun da önüne geçebilmektedir. Ödemli veya çatlak bölgeye olan kan akışını hızlandırarak, cilt yüzeyinin daha gergin ve sıkı görünmesini sağlamaktadır. Çok yönlü faydaları sayesinde öne çıkan G5 Masajı, birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

G5 Masajı Faydaları

G5 Bölgesel Zayıflama Nasıl Etki Eder?

G5 masaj aleti, cilt yüzeyine titreşim dalgaları göndermekte ve yağ dokularını hızlı bir şekilde parçalamaktadır. Bu işlem, cilt dokularındaki yağ tabakalarının azalmasına ve kişinin kilo verebilmesine olanak tanımaktadır. Masaj aletinin yüksek frekanslı titreşimleri, söz konusu bölgeye olan kan akışını da arttırmakta ve böylelikle cilt problemlerinin de azalmasına yardımcı olmaktadır.

En güvenilir bölgesel incelme yöntemleri arasında yer alan G5 Masajı, cilt yüzeyine veya kaş dokularına hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Masaj aletinden gönderilen titreşimler, deri altında biriken yağ dokularını incelemektedir. Bu işlem hiçbir şekilde risk içermemekle birlikte; cilt sağlığı problemlerinin de azalmasına olanak tanımaktadır.

Selülit ve çatlak oluşumu, hamilelik veya kilo artışı gibi nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Selülit ve çatlaklar, birçok kişi için olumsuz kabul edilmekte ve günlük yaşamın kalite düzeyini düşürmektedir. G5 bölgesel zayıflama, uygulama bölgesindeki selülit ve çatlak oluşumunu da azaltmaktadır. Çok yönlü özellikleri nedeniyle öne çıkan G5 Masajı, işlevsel özellikleri sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir.

G5 Masajı Zayıflatır Mı?

G5 bölgesel incelme, işlem gören yağ dokularının hızlı bir şekilde parçalanmasına olanak tanımaktadır. Masaj aletinden gönderilen yüksek yoğunluklu titreşimler, deri altındaki yağ tabakasının yakmakta ve söz konusu yağ miktarı idrar gibi vücut sıvılarıyla dışarı atılmaktadır. Bu işlem, herhangi bir diyet listesine tâbi olunmaksızın kilo vermeyi mümkün kılmaktadır.

Uzun yıllardır bölgesel zayıflama amacıyla kullanılan G5 Masajı, sağlıklı beslenme alışkanlıkları ve düzenli spor ile desteklendiğinde; kalıcı ve uzun vadeli sonuçlar sunmaktadır. Düzenli olarak spor yapan ve beslenme alışkanlıklarına dikkat eden kişiler, G5 Masajı ile daha güçlü bir kas sistemine sahip olmakta ve kilo alma – verme dengesini daha kaliteli bir şekilde koruyabilmektedir.

G5 bölgesel zayıflama, vücut dokularında bulunan laktik asit miktarının düşürülmesine yardımcı olmaktadır. Yağ ve ödem, masaj aletinden gönderilen yüksek yoğunluklu titreşimler ile giderilmektedir. Böylelikle kişi, sorunlu olduğunu düşündüğü bölgelere özel olarak işlem yaptırmakta ve bölgesel olarak incelme fırsatı yakalamaktadır.

G5 Selülit Masajı Faydaları

G5 Bölgesel Zayıflama Faydaları Nelerdir?

G5 bölgesel zayıflama, genel vücut sağlığı ve cilt sağlığı konusunda birçok fayda sağlamaktadır. Birçok kişi tarafından güvenle tercih edilen G5 Masajı, işlevsel ve çok yönlü çözümleri ile öne çıkmaktadır. G5 bölgesel zayıflama faydaları şu şekilde sıralanmaktadır:

 1. Orantısız düzeyde yağlanan vücut bölgeleri, hızlı bir şekilde inceltilebilmektedir.
 2. Kas gruplarının gelişimine ve kişinin daha dinç hissetmesine yardımcı olmaktadır.
 3. Eklem ve kemik yapılarının hareket kabiliyetini geliştirmektedir.
 4. Kan dolaşımını hızlandırarak vücut fonksiyonlarının daha aktif çalışmasını sağlamaktadır.
 5. Vücut hücrelerinde ve kan dolaşımında biriken toksinlerin atılma sürecine katkı sağlamaktadır.
 6. Damar sıkışması ve kronik kas ağrılarına iyi gelmektedir.
 7. Cilt dokularının kolajen üretimini desteklemekte ve yaşlanma belirtilerinin önlenmesine yardımcı olmaktadır.
 8. Göbek ve basen gibi bölgelerde biriken inatçı yağların, diyet ve spor yapmadan giderilmesine olanak tanımaktadır.
 9. Metabolizmayı hızlandırmakta ve bağışıklık sistemini güçlendirmektedir.
 10. Selülit oluşumunu engellemekte ve hâlihazırda var olan selülitleri azaltmaktadır.

G5 Bölgesel Zayıflama Nasıl Uygulanır?

G5 bölgesel zayıflama, uzman güzellik personelleri ve dermatoloji doktorları tarafından uygulanmaktadır. İncelmesi talep edilen vücut bölgesi, G5 masaj aleti ile işlem görerek hızlı titreşimlere maruz bırakılmaktadır. Bu titreşimler, yüksek yoğunluklu bir yapıya sahiptir ve söz konusu bölgeye olan kan akışını hızlandırmaktadır. G5 masajının oluşturduğu bu aktivasyon, deri altında biriken yağların giderilmesine yardımcı olmaktadır.

G5 uygulaması sonrasında hiçbir yan etki veya tahriş gibi olumsuz durumlar görülmemektedir. Hem pratik hem de etkili olması nedeniyle öne çıkan G5 bölgesel zayıflama, çok yönlü faydaları nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. İşlem sonunda, uygulama yapılan bölgenin tahriş oluşturması durumunda; mümkün olan en kısa sürede doktora gitmek gerekmektedir.

G5 masajı öncesi sonrası

G5 Masajı Kaç Seans Uygulanır?

G5 bölgesel zayıflama yönteminin seans sayıları, vücut bölgelerine ve kişilerin yağ dokularının yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Kalça ve göbek bölgesindeki yağlar; daha inatçı bir yapı sergilemesi nedeniyle daha uzun seans sayılarına ihtiyaç duymaktadır. Alınan sonuç yüz güldürücü olmakta ve kişiler tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

G5 bölgesel zayıflama seans sayıları, ortalama olarak 10 – 15 seans aralığında değişkenlik göstermektedir. Tüm seansların aksatılmadan yapılması, alınan sonucun daha verimli olmasını sağlamaktadır. 20 – 25 dakika süren seanslar, uygun aralıklarla tekrarlanmakta ve kişilerin bölgesel olarak zayıflamasına mümkün hale gelmektedir.

Pelda Yalçınkaya

Merhabalar ben Pelda. Cilt bakımı ve güzellik alanına büyük bir ilgi duyuyor ve bu alanda aktif şekilde araştırmalar yapıyorum. Araştırmalarım ve deneyimlerim sonucunda öğrendiklerimi Maruderm aracılığıyla sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.Yorumlar (0)

Henüz Yorum Eklenmemiş.


Yorum Yapın

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz. *

Magic Crush Nedir?

Magic Crush Nedir?

Magic Crush; bölgesel zayıflama yöntemleri arasında yer almakta ve vücut dokularının daha aktif çalışmasına yardımcı olmaktadır. Tek seansta dâhi etkili sonuçlar veren Magic Crush, sarkma ve selülit gibi oluşumlara da iyi gelmektedir. Jawline belirginleştirme ve kırışıklık giderme gibi alanlarda kullanılan Magic Crush, ağrısız ve güvenli bir işlem olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Soğuk Lipoliz Nedir, Ne İşe Yarar?

Soğuk Lipoliz Nedir, Ne İşe Yarar?

Soğuk lipoliz, bölgesel incelme yöntemleri arasında yer alan ve 0’ın altında sıcaklıklara çalışan profesyonel bir tedavi prosedürüdür. Soğuk lipoliz uygulaması ile yağ dokuları dondurularak deforme edilmekte ve kişinin bölgesel olarak incelmesi mümkün hale gelmektedir. Soğuk lipoliz, bölgesel incelmenin yanı sıra cilt problemlerinin azalmasına da yardımcı olmaktadır. Çok yönlü etkileri nedeniyle öne çıkan soğuk lipoliz, birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Erkekler İçin Cilt Bakım Önerileri

Erkekler İçin Cilt Bakım Önerileri

Erkekler için cilt bakım önerileri; tıraş sonrası bakım, peeling ve tonik uygulamaları, gözenek sıkılaştırıcı bakım ürünü kullanımı ve güneş koruyucu krem kullanımı olarak sıralanmaktadır. Erkekler için cilt bakım ürünleri aracılığıyla yapılan bu uygulamalar, erkek bireylerin daha temiz ve sağlıklı bir cilde sahip olmalarına olanak tanımaktadır. Erkekler, cilt bakım rutinlerine özen göstererek; yaşlanma belirtilerini ve kırışıklık oluşumunu en aza indirebilmektedir.

G5 Masajı Nedir? Faydaları Nelerdir?

G5 Masajı Nedir? Faydaları Nelerdir?

Bölgesel incelme yöntemleri arasında yer alan G5 Masajı, yağ dokularına yüksek yoğunluklu titreşimler göndermekte ve kişinin sıkılaşarak kilo vermesini mümkün hale getirmektedir. G5 bölgesel zayıflama, selülit ve çatlak gibi cilt problemlerine de iyi gelmekte ve uzun vadede kalıcı sonuçlar vermektedir. Uygulama bölgesine olan kan akışını hızlandıran G5 Masajı; çok fonksiyonlu etkileri nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir

Sıcak Havada Vücut Kokusuna Kesin Çözüm Nedir?

Sıcak Havada Vücut Kokusuna Kesin Çözüm Nedir?

Yaz aylarının doğal bir getirisi olan aşırı terleme, vücut kokusu problemlerinin baş göstermesine neden olmaktadır. Ter kokusu, yoğun tempoda ve kalabalık ortamlarda çalışan kişilerin; yaşam kalitesini düşürmekte ve iş motivasyonunu olumsuz etkilemektedir. Yaz aylarında oluşan vücut kokusunun, doğal yollarla giderilmesi; uzun vadede kalıcı sonuç elde edilmesi adına önem arz etmektedir.

Kırışıklıklara Karşı Neler Yapılmalıdır?

Kırışıklıklara Karşı Neler Yapılmalıdır?

Cilt yüzeyinde oluşan kırışıklıklar, ilerleyen yaş veya stres gibi faktörler nedeniyle ortaya çıkmakta ve kişilerin solgun görünmesine neden olmaktadır. Kırışıklık görünümünün azalması için anti age serum ve krem çeşitlerinin düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Kırışıklık karşıtı bakım ürünleri, cilt dokularındaki kolajen üretimini desteklemekte ve kişinin daha genç görünmesine yardımcı olmaktadır.

Koltuk Altı Kararması Nasıl Geçer?

Koltuk Altı Kararması Nasıl Geçer?

Koltuk altı kararması, yanlış epilasyon yöntemleri nedeniyle ortaya çıkmakta ve yaz aylarının diken üstünde geçmesine neden olmaktadır. Ayrıca koltuk altı bölgesine uygulanan jilet ve ağda gibi geleneksel yöntemler, söz konusu bölgenin doğal renk pigmentlerini kaybetmesine sebebiyet vermektedir. Koltuk altı kararmasını azaltan yöntemler; kese uygulaması, peeling uygulaması, beyazlatıcı bakım ürünü kullanımı ve lazer epilasyon olarak sıralanmaktadır.

Gözaltı Morluklarına Kesin Çözüm

Gözaltı Morluklarına Kesin Çözüm

Gözaltı morlukları; yorgunluk, uykusuzluk, sağlıksız beslenme alışkanlıkları, yoğun iş temposu, stres ve kalıtım gibi faktörler nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Göz çevresi bakım ürünleri ve bazı klinik tedaviler, gözaltı morluklarının giderilmesine yardımcı olmakta ve kişinin daha genç görünmesine olanak tanımaktadır.

Göz Çevresi Bakımı Nasıl Yapılır?

Göz Çevresi Bakımı Nasıl Yapılır?

Göz çevresi bakımı, kaz ayakları ve gözaltı morluklarının azalmasına yardımcı olmaktadır. Besleyici yüz serumları ve organik bakım ürünleriyle yapılan göz çevresi bakımı, kişinin kendini daha genç hissetmesine ve daha az kırışıklık problemi yaşamasına olanak tanımaktadır. Göz çevresi bakım ürünleri; gözaltı morlukları, gözaltı torbaları ve kazayağı gibi problemlere özel olarak formüle edilmektedir.

Çocuklar Nemlendirici Ürün Kullanabilir mi?

Çocuklar Nemlendirici Ürün Kullanabilir mi?

Çocuklar ve bebekler, hassas bir cilt yapısına sahip olmaları nedeniyle; cilt kuruluğu, pişik, tahriş ve güneş yanığı gibi olumsuz durumları daha sık yaşamaktadır. Bebek ve çocuk cildinin korunması için çocuklar için nemlendirici krem ve serum çeşitlerinden yararlanmak gerekmektedir. Ebeveynler, çocuklarının cilt sağlığını; dış unsurların zararlı etkilerine karşı korumak adına, nemlendirici bakım ürünlerine rağbet göstermektedir.

Güneşten Kızaran Yüze Ne Yapılmalı?

Güneşten Kızaran Yüze Ne Yapılmalı?

Yaz aylarında, gereken önlemlerin alınmaması nedeniyle ortaya çıkan güneş yanığı; cilt lekesi problemlerinin hızlanmasına ve cilt yüzeyinin yoğun bir şekilde kızarmasına neden olmaktadır. Güneş nedeniyle kızaran ciltler, gereken önlemlerin alınmaması halinde yoğun bir acı ve hassasiyet hissi oluşturmaktadır. Soğuk kompres, yoğurt maskesi ve aloe vera kullanımı; güneş nedeniyle kızaran ciltlerin sakinleştirilmesine yardımcı olmaktadır.

Yüz Bakım Ürünleri Nelerdir? Ve Nasıl Kullanılır?

Yüz Bakım Ürünleri Nelerdir? Ve Nasıl Kullanılır?

Yüz bakım ürünleri; temizleyici jel, tonik, peeling, serum ve nemlendirici krem olarak sıralanmaktadır. Yüz bakım ürünlerinin düzenli olarak kullanılması; cilt problemlerinin azalmasına yardımcı olmaktadır. Cilt gözeneklerinin açılmasına ve cildin doğal nem dengesini yeniden kazanmasına olanak tanıyan yüz bakım ürünleri, birçok kişi tarafından güvenle kullanılmakta ve verim sağlamaları nedeniyle tekrar tekrar tercih edilmektedirler.

Maruderm Blog; cilt, saç ve tırnak bakımı hakkında pek çok güzellik tüyosunu kullanıcılara sunmak amacıyla içerik üretmektedir. Doğanın saf ve eşsiz güzelliklerini cilt bakım sektörüyle buluşturan Maruderm, tamamını Fransa'dan getirdiği hammaddelerle cilt bakım ürünleri ve yüz serumları hazırlamaktadır.

Cilt Bakım Tüyoları

Cilt bakımı hem kadınlar hem de erkekler açısından büyük önem taşımaktadır. Sağlıklı ve canlı bir cilt görünümüne sahip olmak için dikkat edilmesi gereken cilt bakım tüyoları şunlardır:

 1. İyi bir cilt bakımı en temelde temizlik adımıyla başlamalıdır. İlk adımda cilt; temizleyici jel veya temizleyici su yardımıyla kirden ve ölü deriden arındırılmalıdır.
 2. İkinci adımda cilde tonik uygulanmalı ve gözeneklerde kalan makyaj ve kir kalıntıları derinlemesine temizlenmelidir.
 3. Cildin nem ihtiyacının karşılanması ve çeşitli cilt problemlerinin giderilmesi için yüz serumları kullanılmalıdır. Yüz serumu seçerken cilt tipine ve cildin ihtiyaç duyduğu bakım türüne dikkat edilmelidir.
 4. Son adımda ise cilt; iyi bir nemlendirici yardımıyla nemlendirilmeli ve güneş kremi sürülmelidir.

Dört mevsim boyunca gündüz saatlerinde dışarı çıkmadan önce güneş kremi kullanılmalıdır. Bakım gece saatlerinde yapılıyor ise nemlendirme adımıyla sonlandırılmalıdır.

 

Devamını Oku..