quick-info

MARUDERM

güvenli ödeme yöntemleri

Arayacağınız kelimeyi yazınız ve enter tuşuna basınız

Cilt Bakım Seti Fiyatları Pahalı Mı?

Cilt Bakım Seti Fiyatları Pahalı Mı?

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde kalite fiyatlandırma ile ölçülmemelidir asla. Birçok insan pahalı güzellik ürünleri ile uygun fiyatlı olanlar arasındaki farkı merak etmektedir mesela. Bu doğrultuda da fiyatları yüksek olan ürünlerin daha iyi sonuçlara ulaştıracağı ve sağlık açısından önem aktaracağı düşüncesi de çok daha baskın bir konum oluşturmaktadır daima… Ancak aslına baktığımızda bu durum tam olarak da bu şekilde ilerlemektedir. Yani kimi insanlar sadece markanın ismine çok yüksek ödemeler gerçekleştirmektedir. Tabii ki de içlerinde mevcut fiyatının hakkını sonuna dek veren ürünler de mevcut. Ancak burada dikkat edilmesi gereken şey, cilt bakım seti satın alırken, mevcut setin içerisindeki bileşenler ve cilde sağlayacağı yararlardır.

Bu yazımızda da cilt bakım seti satın alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği üzerinden ilerleyip, cildimize ne tarz bakımların iyi gelebileceği meselesine yoğunlaşacağız. Keza piyasa öyle allak bullak bir konuma maruz kalmaya başladı ki, 600 TL’lik bir nemlendirici krem ile 50 TL’lik bir nemlendirici krem arasındaki fark bazen çözülemez oldu. Uygun olan mı yoksa fiyat açısından tuzlu olanı mı cilde iyi geliyor insanlar tam olarak anlayamayıp bu alanda kafa karışıklıkları yaşayabiliyor. Bu kapsamda da sizler için Maruderm nemlendirici krem ve bu markanın diğer cilt bakım seti ürünlerini önerebiliriz. Hem uygun hem de sağlık açısından onaylanmış bir marka olan Maruderm ile cildinize ihtiyacı olan bakımı uygulayabilirsiniz.

Fiyat Gerçekten Önemli Mi?

Elbette ki fiyat da ciddiye alınacak unsurlardan birisi olmaktadır cilt bakımında. Çünkü cilt sağlığı asla hafife alınmayacak bir unsur olarak kabul edilmeli. Cildinize de gerekli duyduğu bakımı daima uygulamaya ve yapmaya özen göstermelisiniz ki, çok daha muazzam ve genç bir görünüme sahip olma şansını yakalamış olun. Cilt bakım seti fiyatları açısından bakıldığında da biraz önce de belirttiğimiz üzere pahalı olan ile uygun olan arasındaki ayrımı iyi yapmanız gerekir. Bu biraz da mevcut krem ya da ürünün içerisindeki bileşenler ile alakalı bir durumdur. Cilde iyi gelecek bileşenlere sahip ve bu konuda da test edilip onaylanan bir ürünün fiyatını önemsenmeden kullanılması önerilir. Tabii buradaki unsur belirttiğimiz gibi cildin ihtiyaçlarına ve sağlanılacak sağlıklı verimlere göre bir rota çizmek. İnsan cildi, ömür boyunca bakıma muhtaçtır. Özellikle de söz konusu dış faktörler olduğu zaman, güneş ışınları, çevresel kirlikler ve birçok sebep cildin gözeneklerine zarar verir. Hormonal değişimler, stres ve mevsim geçişleri gibi etkiler de göz önüne alındığı zaman, cilde ihtiyaç duyulan sağlığı cilt bakım ürünleri ile aktarmanın şart olduğu gözlenir. Temizlik konusunda özenli bir düzen kurmalı, ihtiyaç duyacağınız cilt bakım ürünlerini de muhakkak kullanmalısınız. Cildiniz sizin daima ilgi ve bakımınıza muhtaçtır. Bu sebepten dolayı fiyat araştırması ile birlikte sizler satın alacağınız ürünün ne konumda olduğuna ve ne tarz içeriklere sahip olması gerektiğine de dikkat kesilmelisiniz.

Öyle ki, 500 TL’lik bir nemlendirici kremin cilde sıkıntı yaşattığı, ancak 10 TL’lik bir nemlendirici krem ürününün ise ciltteki kızarıklığı giderip nem dengesini sağladığına dair birçok gerçek hikaye de vardır. Bu hikayeler doğrultusunda da sizlerin satın alacağınız cilt bakım ürünü ve kremlerinde içerikleri incelemeniz, daha bilinçli bir tüketici olmanız gerekmektedir. Bu bilinci hayatınızın her bir noktasına da yerleştirmeyi başarmalısınız ki, ortaya çıkacak sonuçlar her zaman sizin yararınıza olmalı.

Formülasyon ve İçeriğe Dikkat Edin

Cilt bakım seti satın alımında özellikle de kremlerin içeriklerine dikkat etmeniz gerektiğini vurgulayalım bir kez daha. Buradaki işleyiş çok basit. Aktif içerik maddesini kontrol etmelisiniz ürünün. Çünkü bazı bileşenleri bir arada toplamak ve doğru bir formülasyon elde etmek kolay olmaz. Sizler mevcut ürüne sadece ambalajı ve reklamı için para ödüyor olabilirsiniz. Bu tarz bir şeye maruz kalmamak adına da aktif çalışan ürünlerle alakalı etkili olan malzemeleri ve formülasyonları okuyarak araştırabilirsiniz. Tabii ki de kafanızda şimdi ‘’aktif maddeler nedir?’’ sorusu yankılanıyordur. Bu maddeler antiaging için geciktirici maddeler, amino asitler, vitaminler ve retinollerdir. Aynı zamanda da ürünün içerisindeki bitki özlerini de dikkate alıp incelemelisiniz. İşte satın alınacak olan bir cilt bakım ürününün içeriğindeki bu tarz madde ve bileşenlerin olup olmadığına muhakkak dikkat etmelisiniz. Bu işleyişe sahip olan ürünler, cilde de doğrudan yarar sağlayacağı için, cilt bakım düzeninizi sağlıklı bir rota üzerinden dengeleme olasılığınızda da artış gözlenmiş olacaktır. Burada bir kez daha üzerinde durmaktan kaçınmayacağımız husus, sizin pahalı ya da ucuz bir ürün alma konusunda özenli olmanız değil, sizin fiyattan ziyade en verimli ürünü alıp kullanmaya başlamanızdır. İşte bu doğrultuda da bahsetmiş olduğumuz maddelere sahip olan bir ürün kullanımı gerçekleştirerek, çok daha sağlıklı bir cilde sahip olmayı başarabilirsiniz.

Pahalı Ürünler Almamamız mı Gerekiyor?

Kesinlikle böyle bir iddiamız yok. Sizler sadece ürünün size verim sağlatıp sağlatmayacağına dikkat edin yeter. Çünkü önemli olan şey, cildinizin çok daha sağlıklı bir konuma erişmesidir. Elbette ki marka faktörü cilt bakım seti satın alımında birinci sırada tuttuğumuz bir faktör. Ancak yine de satın alacağınız ürünün içeriği, ambalajının bir adım önünde olmalıdır. Bu unsuru göz önünde tutarak alışverişinizi gerçekleştirmelisiniz. Beden ve cilt sağlığı her zaman önemlidir ve bu tarz cilt bakım seti takviyelerinin yanı sıra sizler de temizliğinize, aynı zamanda da günlük bakım rutininize daima özen göstererek adımlarınızı ilerletmelisiniz. Bu sistemi göz önüne alarak atılacak her adım, sizi çok daha sağlıklı bir hayata kavuşturur. Aynı zamanda genç görünüme de…

Bu kapsamda da Jevuenile cilt bakım seti ve nemlendirici krem ürünlerini muhakkak kullanmanızı öneriyoruz. Piyasada hem kaliteli hem de uygun fiyatlandırmalarla bir araya getirip müşterileriyle buluşturduğu ürünlere sahip olan bu marka, cildinizin ihtiyacı olan birçok eksikliği gidermeniz konusunda ideal bir seçenek olabilir. Bu kapsamda bakıldığında da sizler çok daha sağlıklı bir cilt görünümüne erişmek ve daha bakımlı bir düzen kurmak adına Maruderm ürünlerine de bir göz atmalısınız. Fiyat açısından da zorlamayacak seçeneklere sahip olan bu marka, size bir hayli iyi gelecektir.


Yorumlar (0)

Henüz Yorum Eklenmemiş.


Yorum Yapın

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz. *

Kuru Ciltlerin Bakımı Nasıl Olmalıdır? En iyi Nemlendirici ve Serum Hangisidir?

Kuru Ciltlerin Bakımı Nasıl Olmalıdır? En iyi Nemlendirici ve Serum Hangisidir?

Kuru cilt yapısına sahip olan kişiler; yaygın görülen cilt problemlerini daha sık yaşamaktadır. Soğuk hava ve güneş ışınları gibi faktörlerden daha fazla etkilenen kuru cilt, kişilerin günlük yaşam kalitelerini büyük ölçüde düşürmektedir. Sağlıklı beslenme alışkanlıklarına sahip olmak ve günlük olarak en az iki litre kadar su içmek; cilt kuruluğu problemlerinin azalmasına yardımcı olmaktadır.

Bölgesel Zayıflamak Mümkün mü?

Bölgesel Zayıflamak Mümkün mü?

Vücudun belli bölgeleri diğer kısımlara oranla yağlanmaya daha yatkındır. Karın çevresi, basen ve kol bölgeleri yoğun yağ birikimi olan bölgelerdir. Bu bölgelerde zayıflama ve incelmeyi sağlamak için pek çok yöntem kullanılmaktadır. Soğuk lipoliz, liposuction, radyo frekans, mezoterapi, karboksiterapi, ultrashape bu yöntemlerden bazılarıdır. Yalnızca diyet yaparak bölgesel yağ yakmak mümkün değildir. Kişiye özgü bir diyet, egzersiz programı ve bölgesel incelme uygulamaları yardımıyla lokal yağlanmadan kurtulmak mümkündür.

Cilt Bakım Fiyatları Ne Kadar?

Cilt Bakım Fiyatları Ne Kadar?

Cilt bakımı, cildin ihtiyaç duyduğu bileşenlerin cilde nüfuz etmesini sağlayarak; sağlıklı, canlı ve parlak bir cilt görünümüne kavuşmaya yardımcı olmaktadır. Medikal olarak ya da evdeki ürünlerle uygulanabilen cilt bakımları, doğru ve düzenli bir şekilde yapıldığında etkili sonuçlar vermektedir. Medikal işlemler, özel solüsyonlar ve ileri teknoloji ürünlerle uygulanırken evde yapılan cilt bakımlarında çeşitli bakım ürünleri kullanılmaktadır. Cilt bakımı fiyatları da yapılan uygulamaya ve kullanılan ürünlere göre değişiklik göstermektedir.

Kaş Gürleştirmek İçin Yapılması Gerekenler

Kaş Gürleştirmek İçin Yapılması Gerekenler

Kaş dökülmesi dönemsel ya da sürekli olarak görülebilen bir cilt problemidir. Oluşum şekline ve sürecine göre kendi kendine düzelebildiği gibi tedavi süreci de gerektirebilmektedir. Hormonal dengesizlikler, yanlış beslenme, menopoz, stres ve buna benzer pek çok etken kaş dökülmesine neden olabilmektedir. Genel olarak evde uygulanabilen yöntemlerle tedavisi mümkündür. Sarımsak, zeytinyağı, badem yağı, hindistan cevizi yağı, aloe vera jeli ve c vitamini gibi pek çok içerik kaşların gürleşmesine, sıklaşmasına ve uzamasına katkı sağlamaktadır. 

Cilt Ampulleri Hangi Cilt Sorununda Kullanılır?

Cilt Ampulleri Hangi Cilt Sorununda Kullanılır?

Cilt bakım ampulleri, ciltte aniden ortaya çıkan problemlerin kısa sürede çözülmesi için kullanılan yoğunlaştırılmış minik serumlardır. Pek çok cilt probleminde etkilidir. Hızlı sonuçlar vermektedir. Özellikle cildin yenilenmesi, yaşlılık belirtilerinin ortadan kalkması ve cilt bariyerinin yenilenmesi için kullanılmaktadır. Haftada birkaç kez ya da ayda birkaç kez olacak şekilde dairesel hareketlerle masaj yapar gibi uygulanmaktadır.

Kadınlar Cilt Bakımlarında Nelere Dikkat Etmeli?

Kadınlar Cilt Bakımlarında Nelere Dikkat Etmeli?

Cilt bakımı; cilt tipine uygun ürünlerle cildin temizlenmesi ve nemlendirilmesi işlemidir. Cilt bakımı yapılırken dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunmaktadır. Bilinçsizce yapılan cilt bakımı faydadan çok zarara yol açmaktadır. Bu nedenle cilt analizi yapıldıktan sonra uygun ürünler seçilmesi ve işlem sırasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Düzenli olarak güneş kremi kullanmak, makyajla uyumamak ve cildin temiz ve nemli kalmasına önem vermek cilt bakım rutininin en önemli adımları arasında yer almaktadır.

Cilt Bakım Rutini Nasıl Olmalıdır?

Cilt Bakım Rutini Nasıl Olmalıdır?

Cilt bakım rutini, kişilerin cilt yapılarına uygun olan ürünleri düzenli olarak kullanmaları olarak tanımlanmaktadır. Cilt bakım rutinin, doğal ve besleyici ürünlerle yürütülmesi; cildin uzun vadede daha sağlıklı ve genç görünmesine yardımcı olmaktadır. Temizleme, tonik, peeling ve serum basamaklarından oluşan cilt bakım rutini; kişilerin özgüven kazanmasına ve ruhsal anlamda daha iyi hissetmesine olanak tanımaktadır.

Tırnaktaki Renk Değişikliği Ne Anlama Gelir?

Tırnaktaki Renk Değişikliği Ne Anlama Gelir?

Tırnaktaki renk değişikliği; çeşitli dış etkenler nedeniyle ortaya çıkabileceği gibi bazı kronik hastalıkların da habercisi olabilmektedir. Özellikle kalsiyum ve çinko gibi kemik ve tırnak yapısı üzerinde etkili olan minerallerin, vücut bünyesine yeteri kadar alınmaması da; tırnak yüzeyindeki renk değişikliğine sebebiyet vermektedir. Tırnak yüzeyinde morarma, sararma veya kızarma ile süregelen bu rahatsızlığın; uzman bir doktor tarafından detaylı bir şekilde incelenmesi gerekmektedir.

Sebum Nedir? Ciltte Ne İşe Yarar?

Sebum Nedir? Ciltte Ne İşe Yarar?

Sebum, vücut sistemlerinin tümünde üretilmekte ve cilt yüzeyinin dış etkenlere karşı daha dayanıklı olmasına yardımcı olmaktadır. Çeşitli nedenlerle dengesizleşen sebum üretimi, kişilerin cilt ve saç yağlanması gibi olumsuz problemleri daha sık yaşamasına neden olmaktadır. Sebum üretiminin dengelenmesi için sağlıklı beslenme alışkanlıklarına geri dönülmesi ve düzenli olarak cilt bakımı yapılması gerekmektedir.

Jojoba Yağının Saça Faydaları Nelerdir?

Jojoba Yağının Saça Faydaları Nelerdir?

Simmondsia chinensis bitkisinin özlerinden elde edilen jojoba yağı, cilt ve saç yapısı üzerindeki iyileştirici etkisi nedeniyle; güzellik sektörünün vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Jojoba yağının saça faydaları; saç kepeğini azaltma, saç tellerini onarma, saç dökülmesini en aza indirme ve saç tellerinin parlaklığını arttırma olarak sıralanmaktadır. Saç bakım ürünü olarak kullanılan jojoba yağı, kişilerin daha dolgun ve hacimli saçlara sahip olmasına yardımcı olmaktadır.

Saç Vitamini Nedir ve Ne İşe Yarar?

Saç Vitamini Nedir ve Ne İşe Yarar?

Saç vitaminleri, ideal kalınlıkta ve ışıldayan yapıda saç tellerine sahip olmanın altın anahtarı olarak görülmektedir. Saç bakımı için vitamin ve mineral takviyesi almak, kişilerin daha canlı ve gür saçlara sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Doğal besinler veya takviye ürünler aracılığıyla vücuda giren; A, E, C, H ve B12 vitaminleri, saç sağlığının gelişmesine katkı sağlayan vitaminler olarak sıralanmaktadır.

Kaş Pudralama Nedir ve Ne İşe Yarar?

Kaş Pudralama Nedir ve Ne İşe Yarar?

Kaş pudralama, güzellik uzmanları tarafından uygulanan ve kişilerin daha dolgun kaşlara sahip olmasını sağlayan bir tekniktir. Bu işlem; kaş derisinin en üst tabakası olan epidermise, bitkisel bir boya enjekte ederek yapılmaktadır. İşlem esnasında kullanılan mikro iğneler, kaş dokularına hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Son derece kolay, hızlı ve zararsız bir işlem olan kaş pudralama; kişilerin doğal kaş görünümünü, kalıcı bir şekilde elde etmelerine olanak tanımaktadır.

Maruderm Blog; cilt, saç ve tırnak bakımı hakkında pek çok güzellik tüyosunu kullanıcılara sunmak amacıyla içerik üretmektedir. Doğanın saf ve eşsiz güzelliklerini cilt bakım sektörüyle buluşturan Maruderm, tamamını Fransa'dan getirdiği hammaddelerle cilt bakım ürünleri ve yüz serumları hazırlamaktadır.

Cilt Bakım Tüyoları

Cilt bakımı hem kadınlar hem de erkekler açısından büyük önem taşımaktadır. Sağlıklı ve canlı bir cilt görünümüne sahip olmak için dikkat edilmesi gereken cilt bakım tüyoları şunlardır:

  1. İyi bir cilt bakımı en temelde temizlik adımıyla başlamalıdır. İlk adımda cilt; temizleyici jel veya temizleyici su yardımıyla kirden ve ölü deriden arındırılmalıdır.
  2. İkinci adımda cilde tonik uygulanmalı ve gözeneklerde kalan makyaj ve kir kalıntıları derinlemesine temizlenmelidir.
  3. Cildin nem ihtiyacının karşılanması ve çeşitli cilt problemlerinin giderilmesi için yüz serumları kullanılmalıdır. Yüz serumu seçerken cilt tipine ve cildin ihtiyaç duyduğu bakım türüne dikkat edilmelidir.
  4. Son adımda ise cilt; iyi bir nemlendirici yardımıyla nemlendirilmeli ve güneş kremi sürülmelidir.

Dört mevsim boyunca gündüz saatlerinde dışarı çıkmadan önce güneş kremi kullanılmalıdır. Bakım gece saatlerinde yapılıyor ise nemlendirme adımıyla sonlandırılmalıdır.

 

Devamını Oku..