quick-info

MARUDERM

güvenli ödeme yöntemleri

Arayacağınız kelimeyi yazınız ve enter tuşuna basınız

Bir Kadını Güzel Gösteren 3 Nokta

Bir Kadını Güzel Gösteren 3 Nokta

Bir Kadını Güzel Gösteren 3 Nokta

Kadınların hepsi güzel olmak için zamanının birçok bölümünü güzellik salonlarında geçirmektedir. Güzle olmak için gün boyu yapılan ağda ya da birçok acı verici güzellik yöntemlerine başvurmaktadır. Bu yöntemlerden bazıları ciltte leke ve tahrişe neden olmasıyla birlikte birçok kötü sonuca yol açmaktadır. Her ilacın her insan iyi gelmediği gibi her cilt içinde kullanılan ürünler herkese iyi gelmemektedir. Her cilt tipinin farklı ürünler kullanması gerekmektedir. Hangi ürünün sizin cildinize iyi geldiğini anlamak için cilt tipi testi yaptırmanız sizlerin yararınıza olacaktır.   

Cilt Tipi Testi Nasıl Ve Nerde Yapılır

Cilt tipi testleri için cildiyeye ya da her hangi bir sağlık kuruluşuna gitmeniz yeterli olacaktır. Birçok makyaj markasının da yaptığı cilt tipi testleri cildinizin en iyisini seçe bilir ve olası sorunlardan veya cilt lekelerinden kendinizi koruya bilirsiniz. Cilt lekeleri sadece yanlış ürün kullanımında oluşmaz güneşte çok kalmak ya da yediğiniz her hangi bir şeyden dolayı cildinizde lekeleri ortaya çıkabilir bunun içinse tam bir alerji testi yaptırmanız sizin için yeterli olacaktır. Ülkemizde birçok kişinin ihtiyacı olan veya vücudunuzun her hangi bir şeye alerjiniz varsa bu yüzünüzde ya da vücudunuz olası sorunlar yol açabilir hatta ciltte leke ve kuruluk yapabilir.

Cildimiz İçin En Doğru Karar

Tüm bu testleri yaptıktan sonra cildinize hangi krem veya hangi fondötenin iyi geleceğini daha iyi anlayacak ve daha doğru tercihler yapacaksınız. Cildiniz için yapılan her doğru tercih hem cilt lekelerinize hem de cildinizde bulunan toksinleri veya siyah noktaların atılmasına yardımcı olmaktadır. İnternet sitelerinde ya da birçok alanda satılan maske ve makyaj malzemeleri sizlerin daha güzel olmanızı ve daha hoş bir görünüme kavuşmanızız sağlayacaktır.

Kadınların İlk Olarak Dikkat Etmesi Gereken Yer Gözler

Bir kadında ilk olarak dikkat çeken yerlerin başında gelen gözler her koşulda ve her şartta dinamik ve hoş görünmesi gerekmektedir. Gözaltı torbaları veya mor gözaltı halkaları gibi sorunlarınız arsa sizlerde gözaltı kremlerini kullana bilir ve hem kırışık görüntüden hem de mor halkalardan kurtula bilirsiniz. Gözaltı morlukları veya kırışıklıkları oldukça can sıkıcı ve yaşlanmanın veya kırışık bir cildin ilk izleridir. Bu izleri silmek veya görmezden gelmek sizin elinizde olmaktadır.

Kadınlarda Dolgun Dudakları

Her kadın dukalarının küçüklüğünden ya da solgunluğunda şikâyet etmektedir. Bunun için birçok dudak kremleri veya dolgunlaştırıcı kullanan daha ileriye giderek botoks yaptıran kadınlar günümüzde oldukça sık karşılaşılan durumlar arasındadır. Ama hem canınızı yakmadan hem de daha kolay yöntemler günümüzde mevcuttur. Dolgunlaştırıcı kremler ve canlılık veren dudak parlatıcıları mevcuttur donuklukları alan bu kremler ya da parlatıcılar bir süre sonra daha dolgun ve daha pürüzsüz dudaklara sahip olmaktasınız.  Hem acısız hem de daha kolay ve uygun yollu olan bu yöntemler sizlere hayatınızda yardımcı olacaktır.

Pürüzsüz Bir Cilt

Göz, dudak ve bunu tamamlayan en güzel şey pürüzsüz bir cilttir. Cildiniz donuk veya kırışık olduğunda ne kadar makyaj yaparsanız yapın hep bir şeyler eksik kalacaktır. Bu eksikliği tamamlamak için ise güzle bir cilt olması gerekmektedir. Bunun için kullandığınız fondöten veya nemlendirici kremler cildinizde olası sorunlara yol açması son zamanlarda karşımıza çıkan sorunlar arasındadır sizlerde cilt tipinize uygun krem ve fondöten ile cildinize pürüzsüz bir hal aldırabilirsiniz. Bu uygulamalar bir kadını en güzel gösteren bölgeler arasındadır. Bu 3 noktaya dikkat ederek sizlerde kendinizi hem evinizde hem de sosyal yaşantınızda ön plana çıkarta bilir ve donuk bir cilt yerine daha canlı bir görüntü elde edebilirsiniz.  Hayatınızın her alanında bu kremleri kullanırsanız cildinizde sıkılaşma ve kırışıklıklarda azalma fark etmeniz olası bir durumdur.

Gözaltı Morluklarına Ve Kırışıklıklara Son

Nemlendirici krem ve ürünler ile sizlere tüm kırışıklar ve gözaltı morlukları için farklı ürünler ortaya çıkmaktadır bu ürünlerden cilt tipinize göre tercih etmek ve her gün düzenli kullanarak cildinizi daha canlı ve pürüzsüz kılmak ve bu durumu kalıcı hale getirmek her gün düzenli kullanılmalıdır. Düzenli kullanımda kısa vadede gözle görünür sonuçlar vermektedir siz ve çevrenizdekiler sizdeki değişimi fark ederek gün geçtikçe yaşlanıyorsunuz yerine gün geçtikçe gençleşiyorsun cümlesini duymaya kendinizi alıştırmalısınız. maruderm kırışıklık karşıtı göz çevresi kremimizle bu tür problemlerden tamamen kurtulabilirsiniz.

Püf Noktalar İle Güzellik

Her kadında bulunan öz güven küçük püf noktalarla desteklendiğinde daha ilgi çekici bir hal almaktadır. Sizlerde özgüveninizi ortaya çıkartacak bu ürünleri kullanarak daha sağlam adımlar ilerleye bilir ve hayatınızın her alanında özgüveninizi ortaya koyabilirsiniz. Her insanda fakat kadınlarda daha çok olması gereken öz güven sizler için bu ürünlerin içerisinde saklı olabilir ve bu ürünler sizleri gençlik yıllarınıza götürerek hayatınızın birçok anısını sizlere hatırlatabilir ve eski anılarınızın yerine daha yeni ve güzle anılar koyabilmenizi sağlayacaktır. Yeni anılar ve yeni sosyal ortamlar için kendinizi hazırlamak artık sizin elinizde olmaktadır. Sizler de bu fırsatı değerlendirerek hayatınızda yeni kapıla açabilirsiniz. 


Yorumlar (0)

Henüz Yorum Eklenmemiş.


Yorum Yapın

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz. *

Kuru Ciltlerin Bakımı Nasıl Olmalıdır? En iyi Nemlendirici ve Serum Hangisidir?

Kuru Ciltlerin Bakımı Nasıl Olmalıdır? En iyi Nemlendirici ve Serum Hangisidir?

Kuru cilt yapısına sahip olan kişiler; yaygın görülen cilt problemlerini daha sık yaşamaktadır. Soğuk hava ve güneş ışınları gibi faktörlerden daha fazla etkilenen kuru cilt, kişilerin günlük yaşam kalitelerini büyük ölçüde düşürmektedir. Sağlıklı beslenme alışkanlıklarına sahip olmak ve günlük olarak en az iki litre kadar su içmek; cilt kuruluğu problemlerinin azalmasına yardımcı olmaktadır.

Bölgesel Zayıflamak Mümkün mü?

Bölgesel Zayıflamak Mümkün mü?

Vücudun belli bölgeleri diğer kısımlara oranla yağlanmaya daha yatkındır. Karın çevresi, basen ve kol bölgeleri yoğun yağ birikimi olan bölgelerdir. Bu bölgelerde zayıflama ve incelmeyi sağlamak için pek çok yöntem kullanılmaktadır. Soğuk lipoliz, liposuction, radyo frekans, mezoterapi, karboksiterapi, ultrashape bu yöntemlerden bazılarıdır. Yalnızca diyet yaparak bölgesel yağ yakmak mümkün değildir. Kişiye özgü bir diyet, egzersiz programı ve bölgesel incelme uygulamaları yardımıyla lokal yağlanmadan kurtulmak mümkündür.

Cilt Bakım Fiyatları Ne Kadar?

Cilt Bakım Fiyatları Ne Kadar?

Cilt bakımı, cildin ihtiyaç duyduğu bileşenlerin cilde nüfuz etmesini sağlayarak; sağlıklı, canlı ve parlak bir cilt görünümüne kavuşmaya yardımcı olmaktadır. Medikal olarak ya da evdeki ürünlerle uygulanabilen cilt bakımları, doğru ve düzenli bir şekilde yapıldığında etkili sonuçlar vermektedir. Medikal işlemler, özel solüsyonlar ve ileri teknoloji ürünlerle uygulanırken evde yapılan cilt bakımlarında çeşitli bakım ürünleri kullanılmaktadır. Cilt bakımı fiyatları da yapılan uygulamaya ve kullanılan ürünlere göre değişiklik göstermektedir.

Kaş Gürleştirmek İçin Yapılması Gerekenler

Kaş Gürleştirmek İçin Yapılması Gerekenler

Kaş dökülmesi dönemsel ya da sürekli olarak görülebilen bir cilt problemidir. Oluşum şekline ve sürecine göre kendi kendine düzelebildiği gibi tedavi süreci de gerektirebilmektedir. Hormonal dengesizlikler, yanlış beslenme, menopoz, stres ve buna benzer pek çok etken kaş dökülmesine neden olabilmektedir. Genel olarak evde uygulanabilen yöntemlerle tedavisi mümkündür. Sarımsak, zeytinyağı, badem yağı, hindistan cevizi yağı, aloe vera jeli ve c vitamini gibi pek çok içerik kaşların gürleşmesine, sıklaşmasına ve uzamasına katkı sağlamaktadır. 

Cilt Ampulleri Hangi Cilt Sorununda Kullanılır?

Cilt Ampulleri Hangi Cilt Sorununda Kullanılır?

Cilt bakım ampulleri, ciltte aniden ortaya çıkan problemlerin kısa sürede çözülmesi için kullanılan yoğunlaştırılmış minik serumlardır. Pek çok cilt probleminde etkilidir. Hızlı sonuçlar vermektedir. Özellikle cildin yenilenmesi, yaşlılık belirtilerinin ortadan kalkması ve cilt bariyerinin yenilenmesi için kullanılmaktadır. Haftada birkaç kez ya da ayda birkaç kez olacak şekilde dairesel hareketlerle masaj yapar gibi uygulanmaktadır.

Kadınlar Cilt Bakımlarında Nelere Dikkat Etmeli?

Kadınlar Cilt Bakımlarında Nelere Dikkat Etmeli?

Cilt bakımı; cilt tipine uygun ürünlerle cildin temizlenmesi ve nemlendirilmesi işlemidir. Cilt bakımı yapılırken dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunmaktadır. Bilinçsizce yapılan cilt bakımı faydadan çok zarara yol açmaktadır. Bu nedenle cilt analizi yapıldıktan sonra uygun ürünler seçilmesi ve işlem sırasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Düzenli olarak güneş kremi kullanmak, makyajla uyumamak ve cildin temiz ve nemli kalmasına önem vermek cilt bakım rutininin en önemli adımları arasında yer almaktadır.

Cilt Bakım Rutini Nasıl Olmalıdır?

Cilt Bakım Rutini Nasıl Olmalıdır?

Cilt bakım rutini, kişilerin cilt yapılarına uygun olan ürünleri düzenli olarak kullanmaları olarak tanımlanmaktadır. Cilt bakım rutinin, doğal ve besleyici ürünlerle yürütülmesi; cildin uzun vadede daha sağlıklı ve genç görünmesine yardımcı olmaktadır. Temizleme, tonik, peeling ve serum basamaklarından oluşan cilt bakım rutini; kişilerin özgüven kazanmasına ve ruhsal anlamda daha iyi hissetmesine olanak tanımaktadır.

Tırnaktaki Renk Değişikliği Ne Anlama Gelir?

Tırnaktaki Renk Değişikliği Ne Anlama Gelir?

Tırnaktaki renk değişikliği; çeşitli dış etkenler nedeniyle ortaya çıkabileceği gibi bazı kronik hastalıkların da habercisi olabilmektedir. Özellikle kalsiyum ve çinko gibi kemik ve tırnak yapısı üzerinde etkili olan minerallerin, vücut bünyesine yeteri kadar alınmaması da; tırnak yüzeyindeki renk değişikliğine sebebiyet vermektedir. Tırnak yüzeyinde morarma, sararma veya kızarma ile süregelen bu rahatsızlığın; uzman bir doktor tarafından detaylı bir şekilde incelenmesi gerekmektedir.

Sebum Nedir? Ciltte Ne İşe Yarar?

Sebum Nedir? Ciltte Ne İşe Yarar?

Sebum, vücut sistemlerinin tümünde üretilmekte ve cilt yüzeyinin dış etkenlere karşı daha dayanıklı olmasına yardımcı olmaktadır. Çeşitli nedenlerle dengesizleşen sebum üretimi, kişilerin cilt ve saç yağlanması gibi olumsuz problemleri daha sık yaşamasına neden olmaktadır. Sebum üretiminin dengelenmesi için sağlıklı beslenme alışkanlıklarına geri dönülmesi ve düzenli olarak cilt bakımı yapılması gerekmektedir.

Jojoba Yağının Saça Faydaları Nelerdir?

Jojoba Yağının Saça Faydaları Nelerdir?

Simmondsia chinensis bitkisinin özlerinden elde edilen jojoba yağı, cilt ve saç yapısı üzerindeki iyileştirici etkisi nedeniyle; güzellik sektörünün vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Jojoba yağının saça faydaları; saç kepeğini azaltma, saç tellerini onarma, saç dökülmesini en aza indirme ve saç tellerinin parlaklığını arttırma olarak sıralanmaktadır. Saç bakım ürünü olarak kullanılan jojoba yağı, kişilerin daha dolgun ve hacimli saçlara sahip olmasına yardımcı olmaktadır.

Saç Vitamini Nedir ve Ne İşe Yarar?

Saç Vitamini Nedir ve Ne İşe Yarar?

Saç vitaminleri, ideal kalınlıkta ve ışıldayan yapıda saç tellerine sahip olmanın altın anahtarı olarak görülmektedir. Saç bakımı için vitamin ve mineral takviyesi almak, kişilerin daha canlı ve gür saçlara sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Doğal besinler veya takviye ürünler aracılığıyla vücuda giren; A, E, C, H ve B12 vitaminleri, saç sağlığının gelişmesine katkı sağlayan vitaminler olarak sıralanmaktadır.

Kaş Pudralama Nedir ve Ne İşe Yarar?

Kaş Pudralama Nedir ve Ne İşe Yarar?

Kaş pudralama, güzellik uzmanları tarafından uygulanan ve kişilerin daha dolgun kaşlara sahip olmasını sağlayan bir tekniktir. Bu işlem; kaş derisinin en üst tabakası olan epidermise, bitkisel bir boya enjekte ederek yapılmaktadır. İşlem esnasında kullanılan mikro iğneler, kaş dokularına hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Son derece kolay, hızlı ve zararsız bir işlem olan kaş pudralama; kişilerin doğal kaş görünümünü, kalıcı bir şekilde elde etmelerine olanak tanımaktadır.

Maruderm Blog; cilt, saç ve tırnak bakımı hakkında pek çok güzellik tüyosunu kullanıcılara sunmak amacıyla içerik üretmektedir. Doğanın saf ve eşsiz güzelliklerini cilt bakım sektörüyle buluşturan Maruderm, tamamını Fransa'dan getirdiği hammaddelerle cilt bakım ürünleri ve yüz serumları hazırlamaktadır.

Cilt Bakım Tüyoları

Cilt bakımı hem kadınlar hem de erkekler açısından büyük önem taşımaktadır. Sağlıklı ve canlı bir cilt görünümüne sahip olmak için dikkat edilmesi gereken cilt bakım tüyoları şunlardır:

  1. İyi bir cilt bakımı en temelde temizlik adımıyla başlamalıdır. İlk adımda cilt; temizleyici jel veya temizleyici su yardımıyla kirden ve ölü deriden arındırılmalıdır.
  2. İkinci adımda cilde tonik uygulanmalı ve gözeneklerde kalan makyaj ve kir kalıntıları derinlemesine temizlenmelidir.
  3. Cildin nem ihtiyacının karşılanması ve çeşitli cilt problemlerinin giderilmesi için yüz serumları kullanılmalıdır. Yüz serumu seçerken cilt tipine ve cildin ihtiyaç duyduğu bakım türüne dikkat edilmelidir.
  4. Son adımda ise cilt; iyi bir nemlendirici yardımıyla nemlendirilmeli ve güneş kremi sürülmelidir.

Dört mevsim boyunca gündüz saatlerinde dışarı çıkmadan önce güneş kremi kullanılmalıdır. Bakım gece saatlerinde yapılıyor ise nemlendirme adımıyla sonlandırılmalıdır.

 

Devamını Oku..