Beyazlatıcı Krem Nedir ve Ne İşe Yarar?

beyazlatıcı krem

Cilt beyazlatıcı krem; ciltte oluşan mineral düzensizliğini dengelemekte, cildi onarmakta ve yenilenmesini sağlayarak cilt lekelerinin kısa süre içerisinde giderilmesine yardımcı olmaktadır. Cilt beyazlatıcı krem alınırken oldukça dikkatli davranmak ve ürün içeriğini detaylıca okumak gerekmektedir.

Cilt beyazlatıcı kremler; yüz, koltuk altı, dirsek ve genital bölge kararmalarının herhangi bir işlem uygulanmadan giderilmesini sağlamaktadır. Ancak bu noktada ürün seçimi yaparken; krem, genital bölge gibi hassas alanlara da uygulanacağı için ürün içeriği dikkatlice okunmalı ve hassas cilt yapısına uygun temiz içeriğe sahip ürünler tercih edilmelidir.

Maruderm küresel pazarın benimsediği güzelliğe doğal yaklaşım vizyonunda kurulmuş ve kurulduğu ilk günden beri doğanın mucizelerini müşterilerine ulaştırmayı vizyon edinmiştir. Maruderm bünyesinde satışa sunulan tüm ürünlerin hammaddesi Fransa’dan getirilmekte ve doğal özler usta ellerde işlenerek yüz ve vücut bakım ürünleri halini almaktadır.

Yüz Beyazlatıcı Krem

Yüz beyazlatıcı krem güneş lekelerinin, akne ve sivilce lekelerinin ve yaşlılığa bağlı ortaya çıkan renk tonu eşitsizliklerinin giderilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Pek çok kadın, renk tonu eşitliği sağlanmış, pürüzsüz bir cilt hayal etmektedir. Yüz beyazlatıcı kremler ciltteki renk farklılıklarının giderilmesini sağlayarak tek tonda pürüzsüz bir cilt görünümü elde etmeye yardımcı olmaktadır.

Maruderm Leke Karşıtı ve Beyazlatıcı Cilt Bakım Serumu, doğal bileşenlerin gücünü bir araya getirerek cilt lekelerinin ve renk tonu eşitsizliklerinin giderilmesini sağlamaktadır. İçerisinde bulunan peptid, arbutin, meyan kökü ekstraktı ve niacinamide sayesinde düzenli kullanımda cildi beyazlatmakta ve tek ton cilt görünümü elde etmeye yardımcı olmaktadır.

Maruderm leke karşıtı beyazlatıcı serum; sabah ve akşam birkaç damla olarak cilt yüzeyine masaj yaparak uygulanmalıdır. Tahriş olmuş cilde uygulanmaması ve göze temas etmemesi gerekmektedir.

En İyi Beyazlatıcı Krem

Yüz, genital bölge, koltuk altı ve dirsek kararmalarına çözüm arayan pek çok kişi, en iyi beyazlatıcı krem arayışına girmektedir. Tüm cilt bakım ve kozmetik ürünlerinde olduğu gibi en iyi kavramı, kişiden kişiye değişiklik gösterebilse de kişinin ihtiyaçlarına ve cilt tipine uygun, düzenli kullanımda gözle görülür sonuçlar elde edilmesini sağlayacak tüm ürünler; en iyi kategorisinde ele alınabilmektedir.

Maruderm kozmetik doğanın mucizelerini cilt bakım ve güzellik sektörüyle buluşturma vizyonuyla çıktığı ticaret yolculuğunda her geçen gün daha fazla kadına ulaşarak farklı kadınların hayatlarına dokunma fırsatı yakalamaktadır.

Maruderm kozmetik bünyesinde ciltteki kararmaları ve yüz bölgesindeki renk tonu eşitsizliklerini giderecek beyazlatıcı serum ve beyazlatıcı kremler satışa sunulmaktadır.

Renk tonu eşitsizliklerini giderecek ve aydınlık bir cilt görünümü yakalamayı sağlayacak beyazlatıcı ürünler şunlardır:

  1. Maruderm Leke Karşıtı Beyazlatıcı Cilt Bakım Serumu
  2. Maruderm Leke Karşıtı Cilt Beyazlatıcı AHA Tonik
  3. Maruderm Leke Karşıtı Cilt Beyazlatıcı Bakım Kremi

Koltukaltı Beyazlatıcı Krem

Koltukaltı kararması kadınların en sık şikâyetçi olduğu konulardan biridir. Özellikle yaz aylarında askılı bluzlar ve bikiniler raflardan çıkıp günlük kombinlerdeki yerini aldıklarında kadınlar koltukaltı kararması nedeniyle diledikleri gibi giyinememekte ve özgürce hareket edememektedir.

Koltukaltı kararması nedenleri şunlardır:

  1. Aşırı terleme
  2. Havasızlık
  3. Sıcak ağda uygulanması
  4. Jilet kullanımı
  5. Deodorant kullanımı
  6. Hamilelik dönemindeki hormon değişimleri

Koltukaltı beyazlatıcı krem seçimi yaparken ürünün hassas bir bölgeye uygulanacağı unutulmamalı ve buna uygun olacak seçimler yapılmalıdır. Maruderm doğanın mucizelerini güzellik ve bakım sektörüyle buluşturma vizyonuyla çıktığı ticaret yolculuğunda piyasaya sunduğu tüm ürünlerin saf ve temiz içerikli olmasına oldukça özen göstermektedir.

Maruderm leke karşıtı cilt beyazlatıcı krem; peptit ve alpha arbutinle zenginleştirilmiş formülüyle düzenli kullanımda koyu leke görünümünün azalmasını sağlamaktadır. Sabah ve akşam temizlenmiş cilde nazikçe masaj yaparak uygulanması tavsiye edilmektedir. Tahriş olmuş ciltte kullanılmaması ve gözle direkt temasından kaçınılması önerilmektedir.

Beyazlatıcı Krem Kullanmanın Zararı Var mıdır?

Beyazlatıcı krem kullanmanın kanıtlanmış herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Ancak beyazlatıcı krem kullanıp güneşe çıkılmaması gerekmektedir. Aksi taktirde leke oluşabilmekte ve cilt tonu eşitsizlikleri ortaya çıkabilmektedir.

Bundan dolayı cilt beyazlatıcı kremlerin geceleri kullanılması tavsiye edilmektedir. Bazı durumlarda nadiren ciltte tahrişe, kızarıklığa ve kaşıntıya neden olabilmektedir. Bu tarz durumlarla karşı karşıya kalındığında kremin kullanımının durdurulması ve en kısa süre içerisinde doktora başvurulması gerekmektedir.

Beyazlatıcı Krem Kullananlar

Beyazlatıcı krem kullananlar; kremin ne kadar sürede etki ettiğine, nasıl kullanıldığına ve ne sıklıkla kullanıldığına dair krem kullanmaya hazırlanan kişilere fikir sunmak amacıyla deneyimlerini paylaşmaktadırlar.

Beyazlatıcı krem kullanan kadınların çoğu düzenli kullanımda kremin etkisini gördüklerinden ve renk tonu eşitsizliklerinden kurtulduklarını ifade etmektedirler. Beyazlatıcı krem ve serumlar genellikle 6 ila 12 ay arasında gözle görülür bir etki göstermekle birlikte bu süre koyuluğun durumuna göre değişiklik de gösterebilmektedir.


 
Etiketler: beyazlatici-krem
Aralık 18, 2023
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR