Arayacağınız kelimeyi yazınız ve enter tuşuna basınız

Magic Crush Nedir?

Magic Crush Nedir?

Magic Crush; bölgesel zayıflama yöntemleri arasında yer almakta ve vücut dokularının daha aktif çalışmasına yardımcı olmaktadır. Tek seansta dâhi etkili sonuçlar veren Magic Crush, sarkma ve selülit gibi oluşumlara da iyi gelmektedir. Jawline belirginleştirme ve kırışıklık giderme gibi alanlarda kullanılan Magic Crush, ağrısız ve güvenli bir işlem olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Soğuk Lipoliz Nedir, Ne İşe Yarar?

Soğuk Lipoliz Nedir, Ne İşe Yarar?

Soğuk lipoliz, bölgesel incelme yöntemleri arasında yer alan ve 0’ın altında sıcaklıklara çalışan profesyonel bir tedavi prosedürüdür. Soğuk lipoliz uygulaması ile yağ dokuları dondurularak deforme edilmekte ve kişinin bölgesel olarak incelmesi mümkün hale gelmektedir. Soğuk lipoliz, bölgesel incelmenin yanı sıra cilt problemlerinin azalmasına da yardımcı olmaktadır. Çok yönlü etkileri nedeniyle öne çıkan soğuk lipoliz, birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

G5 Masajı Nedir? Faydaları Nelerdir?

G5 Masajı Nedir? Faydaları Nelerdir?

Bölgesel incelme yöntemleri arasında yer alan G5 Masajı, yağ dokularına yüksek yoğunluklu titreşimler göndermekte ve kişinin sıkılaşarak kilo vermesini mümkün hale getirmektedir. G5 bölgesel zayıflama, selülit ve çatlak gibi cilt problemlerine de iyi gelmekte ve uzun vadede kalıcı sonuçlar vermektedir. Uygulama bölgesine olan kan akışını hızlandıran G5 Masajı; çok fonksiyonlu etkileri nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir

Bölgesel Zayıflama Uygulamaları İşe Yarar mı?

Bölgesel Zayıflama Uygulamaları İşe Yarar mı?

Bazı vücut bölgeleri, orantısız bir şekilde yağlanmakta ve kişilerin özgüvenleri üzerinde olumsuz etkiler göstermektedir. Bölgesel zayıflama yöntemleri, orantısız yağlanmayı en aza indirmekte ve kişilerin yaşam standartlarını yükseltmektedir. Bölgesel incelme uygulamaları, kişiler tarafından belirlenen vücut bölgelerini hedef alarak yağ dokularının parçalanmasını sağlamaktadır. Parçalanan yağ dokuları, kalıcı olarak vücut dışına atılarak; fazla kilo probleminin zahmetsiz bir şekilde giderilmesine olanak tanımaktadır.

Lenf Drenaj Nedir?

Lenf Drenaj Nedir?

Lenf drenaj, pressoterapi olarak da adlandırılmakta ve dolaşım sistemi hastalıklarının tedavisinde kullanılmaktadır. Kan dolaşımını düzenlemesi nedeniyle, tüm vücut fonksiyonlarını geliştiren lenf drenaj; genel vücut sağlığının korunmasına ve uzun vadede iyileşmesine olanak tanımaktadır. Özel bir masaj kıyafeti ve yoğun basınç uygulaması ile yapılan lenf drenaj tedavisi, selülit ve çatlak gibi cilt problemlerinin azalmasına da yardımcı olmaktadır.

Lazer Destekli İncelme Nedir?

Lazer Destekli İncelme Nedir?

Ameliyatlı bir yöntem olan liposuction, lazer destekli incelme sayesinde tarihe karışmaktadır. Lazer destekli incelme, son derece pratik bir şekilde uygulanmakta ve işlem sonrası hızlı bir iyileşme vadetmektedir. İstenmeyen yağ kütlelerinin bulunduğu bölgeler, lazer ışınlarıyla yakılmakta ve vücuttan dışarı atılmaktadır. Lazer lipoliz, kişilerin hiçbir efor sarf etmeden kilo vermesine olanak tanımaktadır.

Bölgesel İncelme Nedir?

Bölgesel İncelme Nedir?

Bölgesel incelme yöntemleri; liposuction, soğuk lipoliz, lazer destekli incelme, emsculp, vanguish me ve G5 Masajı olarak sıralanmaktadır. Bu yöntemlerin tümü, bazı vücut bölgelerindeki yağ fazlalığını gidermeyi hedeflemekte ve kişilerin herhangi bir egzersiz yapmadan zayıflamasına olanak tanımaktadır. Ağır diyet listelerine ihtiyaç duymadan kilo vermek isteyen kişiler, bölgesel incelme yöntemlerinin avantajlı yönlerinden sıklıkla yararlanmaktadır.

G5 Bölgesel Zayıflama Kaç Cm İnceltir?

G5 Bölgesel Zayıflama Kaç Cm İnceltir?

Bölgesel incelme yöntemleri arasında yer alan G5 Masajı, yağ dokularına yüksek yoğunluklu titreşimler göndermekte ve kişinin kolay yollarla kilo vermesini mümkün hale getirmektedir. G5 bölgesel zayıflama, selülit ve çatlak gibi cilt problemlerine de iyi gelmekte ve uzun vadede kalıcı sonuçlar vermektedir. Uygulama bölgesine olan kan akışını hızlandıran G5 Masajı; çok fonksiyonlu etkileri nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Selülit Nedir? Selülit Nasıl Geçer? Hangi Yiyecekler Selülite Neden Olur?

Selülit Nedir? Selülit Nasıl Geçer? Hangi Yiyecekler Selülite Neden Olur?

Selülit; kalça ve üst bacak bölgesinde görülen, lokal bir doku bozukluğu olarak tanımlanmaktadır. Selülit oluşumuna neden olan ana faktör tam olarak bilinemese de; kilo alma – verme dengesinin niteliği en önemli sebep olarak gösterilmektedir. Selülit yapan besinler, kişinin kilo almasına neden olmakta ve çeşitli cilt problemlerine zemin hazırlamaktadır. Sağlıklı beslenme alışkanlıklarına yönelmek ve düzenli bir şekilde spor yapmak, selülit oluşumunun engellenmesine yardımcı olmaktadır.

Bölgesel Zayıflamak Mümkün mü?

Bölgesel Zayıflamak Mümkün mü?

Vücudun belli bölgeleri diğer bölgelere oranla daha fazla yağ birikimi yapmaktadır. Karın çevresi, basen, kol gibi bölgeler yoğun yağ birikimi olan bölgelerdir. Bu bölgelerde zayıflama ve incelmeyi sağlamak için pek çok yöntem kullanılmaktadır. Soğuk lipoliz, liposuction, radyo frekans, mezoterapi, karboksiterapi, ultrashape gibi yöntemler bunlardan bazılarıdır. Bu yöntemler dışında sadece diyetle bölgesel yağ yakımı mümkün değildir. Uygun bir diyet programı ve doğru egzersizlerle bölgesel yağ yakımı gerçekleşebilmektedir.

Maruderm Blog; cilt, saç ve tırnak bakımı hakkında pek çok güzellik tüyosunu kullanıcılara sunmak amacıyla içerik üretmektedir. Doğanın saf ve eşsiz güzelliklerini cilt bakım sektörüyle buluşturan Maruderm, tamamını Fransa'dan getirdiği hammaddelerle cilt bakım ürünleri ve yüz serumları hazırlamaktadır.

Cilt Bakım Tüyoları

Cilt bakımı hem kadınlar hem de erkekler açısından büyük önem taşımaktadır. Sağlıklı ve canlı bir cilt görünümüne sahip olmak için dikkat edilmesi gereken cilt bakım tüyoları şunlardır:

  1. İyi bir cilt bakımı en temelde temizlik adımıyla başlamalıdır. İlk adımda cilt; temizleyici jel veya temizleyici su yardımıyla kirden ve ölü deriden arındırılmalıdır.
  2. İkinci adımda cilde tonik uygulanmalı ve gözeneklerde kalan makyaj ve kir kalıntıları derinlemesine temizlenmelidir.
  3. Cildin nem ihtiyacının karşılanması ve çeşitli cilt problemlerinin giderilmesi için yüz serumları kullanılmalıdır. Yüz serumu seçerken cilt tipine ve cildin ihtiyaç duyduğu bakım türüne dikkat edilmelidir.
  4. Son adımda ise cilt; iyi bir nemlendirici yardımıyla nemlendirilmeli ve güneş kremi sürülmelidir.

Dört mevsim boyunca gündüz saatlerinde dışarı çıkmadan önce güneş kremi kullanılmalıdır. Bakım gece saatlerinde yapılıyor ise nemlendirme adımıyla sonlandırılmalıdır.

 

Devamını Oku..