quick-info

MARUDERM

güvenli ödeme yöntemleri

Type the word to search for and press enter

MARUDERM KOZMETİK ÜRÜNLERİ

Maruderm kozmetik sektöründe ihtiyacınız olan tüm ürünleri müşterilerimize sunmaktadır. Maruderm Kozmetik 3'lü bakım setleri, birlikte düzenli kullanıldığında çok daha iyi sonuçlar vermektedir. "3 Adımda Güzellik Sloganı" ile hareket eden firmamız öncelikli olarak 3 üründen oluşan cilt bakım, saç bakım ve vücut bakım setleri üreterek daha hızlı ve etkili sonuçlar almanız için sizlere yardımcı olmaktadır. Fransa’daki kimyagerlerimiz tarafından hazırlanan özel formülü sayesinde her cilt ve saç tipine uygun setleri ile kısa zaman içerisinde en etkili sonuçları almanızı sağlamaktadır. Ürünlerimiz arasında cilt bakım ürünleri, cilt bakım serumlarısaç bakım ürünleri ve vücut bakım ürünleri bulunmaktadır.

Cilt Bakım Ürünleri

Cildimiz dış etkenler sebebi ile zamanla yıpranır ve soluk hale gelir. Daha canlı ve sağlıklı bir cilt için cilt bakım ürünleri kullanmak zorunda kalırız. Maruderm cilt bakım rutinlerini uygulayarak daha sağlıklı gözüken bir cilde sahip olmak artık hayal değil. Maruderm Kozmetik cilt bakım rutinleri tüm cilt tipleri için uygundur.

Leke Karşıtı Cilt Bakım Seti

Maruderm leke karşıtı cilt bakım seti 3 üründen oluşur:

1) Lekeli Ciltlere Özel Yüz Temizleme Jeli (150ml): İçeriğindeki yumuşak temizleyiciler ile cildinizi nazikçe temizler. Alpha Hydroxy Acid (AHA)  grubunun en küçük moleküllü asiti olan Glikolik Asit, ölü derinin uzaklaştırılmasına, cildin daha ışıltılı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Cildi arındırır, ferahlık ve aydınlık bir görünüm sağlar.

2) Glikolik Asit İçerikli Aydınlatıcı Tonik (200ml): Glikolik asit içerikli formülü ile ciltte ve gözeneklerde kalan kir kalıntılarını arındırır,ölü hücrelerin nazikçe uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Nemlendirir, canlandırır ve yumuşaklık sağlar.

3) Leke Karşıtı Cilt Bakım Kremi: İçeriğindeki diacetyl boldine aktifi, peptitler, Vitamin B3 ve meyan kökü özü ile koyu leke görünümünün azalmasına, cilt tonunun eşitlenmesine ve cildin daha aydınlık görünmesine yardımcı olur. Özel formülü shea butter, laktik asit, C vitamini ve E vitamini ile zenginleştirilmiştir.  Cildi nemlendirir, yumuşak, ışıltılı, canlı ve pürüzsüz bir görünümüm sağlar.

Karma ve Yağlı Ciltler İçin Gözenek Sıkılaştırıcı, Siyah Nokta Önleyici ve Akne Karşıtı Cilt Bakım Seti

Karma ve Yağlı Ciltler İçin Gözenek Sıkılaştırıcı, Siyah Nokta Önleyici ve Akne Karşıtı Cilt Bakım Seti 3 üründen oluşur:

1) Karma ve Yağlı Ciltlere Özel Yüz Temizleme Jeli (150ml): Ciltte ve gözeneklerde birikmiş kiri ve fazla yağı temizler, ferahlık verir ve canlandırır. İçeriğindeki salisilik asit sayesinde tıkanmış gözeneklerin temizlenmesine, ölü cilt hücrelerinin uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Cadı fındığı özü ile cildi rahatlatır, gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Cildinizi bakımın diğer aşamaları için hazırlar.

2) Karma ve Yağlı Ciltlere Özel Salisilik Asit İçerikli Canlandırıcı Tonik (200ml): Maruderm canlandırıcı toniği kullanarak cilt gözeneklerinin sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz. Salisilik asit içeriği ile gözenekleri sıkılaştırır ve akneleri kurutmaya yardımcı olur.

3) Yağlı ve Karma Ciltler için Cilt Bakım Kremi (50ml): Yağlı ve karma ciltler için özel olarak tasarlanmış bu krem, cilde ihtiyaç duyduğu nemi sağlarken, oleanolic asit, nordihydroguaiaretic asit, salisilik asit ve niasinamidden oluşan zengin aktif içeriği ile cilt problemi oluşumunu önlemeye ve sebum dengesini sağlamaya yardımcı olur. Prebiyotik ve probiyotikler, cilt dengesinin sağlanmasında ve cildin dış streslere karşı korunmasında büyük öneme sahiptir. Yağlı his bırakmaz, kolay emilir. Temizlenen ve arınan cildinizin bakımını tamamlar. Cildiniz daha canlı ve ışıltılı bir görünüme kavuşur. 

Kuru ve Normal Cilt Tipi İçin Hyalüronik Asit İçerikli Nemlendirici & Detoks Etkili Cilt Bakım Seti

Maruderm Nemlendirici ve Detox etkili cilt bakım seti 3 üründen oluşmaktadır:

1) Hyalüronik Asit Nemlendirici Yüz Temizleme Jeli (150ml): Organik aloe vera suyu içerikli formülü ile cildinizdeki kir, fazla sebum ve gözeneklerdeki kalıntıları yumuşak temizleyiciler ile nazikçe temizler ve uzaklaştırır. Tazelenmiş ve yumuşak bir görünüm sağlar. Hyalüronik asitle derinlemesine nemlendirir, kuru cilt görüntüsünü gidermeye yardımcı olur.

2) Hyalüronik Asit Nemlendirici Tonik (200ml): Hyaluronik asit içerikli formülü ile cildi arındırırken nemlendirir ve yumuşaklık verir. Antioksidan yeşil çay ekstraktı ve E vitamini ile cildi korur.

3) Hyalüronik Asit Nemlendirici Bakım Kremi (50ml): Ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilme özelliği olan doğal nemlendirme faktörü Hyalüronik Asit sayesinde cildinizin htiyaç duyduğu nemi sağlar, yumuşak ve dolgun bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Yeniden yapılandırıcı, canlandırıcı, nemlendirici ve antioksidan özelliklere sahip Vitamin B3 ve shea butter bu özel kremi zenginleştiren diğer bileşenler olarak cildi dış etkenlere karşı korumaya, canlılık ve ışıltı sağlamaya yardımcı olur.

Saç Bakım Ürünleri: 

Maruderm Kozmetik her saç tipine uygun saç bakım ürünleri ile saçınızın ihtiyacı olan vitaminleri sağlayarak evde saç bakım yapmanıza olanak sağlamaktadır. En iyi sonuçları elde edebilmeniz için her saç tipi için 3 lü setler sunmaktadır. Bunlar: 

1) İnce Telli ve Kolay Yağlanan Saçlar İçin Saç Bakım Seti

2) Kuru ve Yıpranan Saçlar İçin Saç Bakım Seti

3) Boyalı ve İşlem Görmüş Saçlar İçin Saç Bakım Seti

Vücut Bakım Ürünleri

Maruderm vücut bakım ürünlerini kullanarak vücudunuzun gün boyunca ihtiyaç duyduğu nemi ve vitaminleri alabilirsiniz. 

Devamını Oku..