quick-info

MARUDERM

güvenli ödeme yöntemleri

Arayacağınız kelimeyi yazınız ve enter tuşuna basınız

Yağlı Ciltlere Güneş Kremi Önerileri

Yağlı Ciltlere Güneş Kremi Önerileri

Yağlı cilt tipi olan kişiler için birçok koruyucu özelliği olan güneş kremi ürünleri vardır. Bu güneş kremi ürünlerini kullanarak cildinizi güneşin zararlı etkenlerine karşı koruyabilirsiniz. Güneş kremi satın almadan önce marka araştırması yapabilirsiniz. Krem önerisi olarak yağlı türde olan ciltler için yağ bazlı olmayan ürünleri kullanın. Cilt üzerine sürülecek her ürün, cildi kuru ya da daha fazla yağlı yapabilir. Bu nedenden dolayı kullandığınız ya da kullanmak istediğiniz ürünün hangi minerallerden oluştuğuna bakmalısınız. Cilt tipleri için tüm cilt tipine uyumlu yazan ürünler yerine su bazlı ürünleri tercih edin. Su bazlı ürünlerin içerisinde daha az yağ olduğu için bu sizi rahatsız etmeyecektir.

Renkli Güneş Kremi Kullanabilirsiniz

Cilt renginize göre güneş kremi ürünlerini kullanabilirsiniz. Cilt renginize tam uyum sağlayan pembe ya da sarı alt tonlu olan modellere bakabilirsiniz. Bu koruma ürünleri arasından doğru tercihi yaparak kapatıcı yerine de kullanabilirsiniz. Güneş kremleri arasında yer alan nemli bir görünüm veren modelleri her zaman daha kullanışlı olmaktadır. Nemli duran bir cilt, daha sağlıklı bir his verebilir. Cildinizin ihtiyacı olan nemi veren bu krem ürünlerinden edinerek yazı daha bakımlı bir şekilde geçirebilirsiniz. Sıcak ve nem değeri yüksek günlerde cildinizin daha fazla korunmaya ihtiyacı vardır. Bu nedenden dolayı güneş kremi kullanmadan dışarı çıkmamaya özen gösterin. Aynı zamanda güneş ışınlarının dik geldiği saatlerde dışarıda zaman geçirmemelisiniz.

Kullanım Miktarına Dikkat Edin

Güneş koruyucu krem kullanırken kullandığınız miktarın az olmasına dikkat edin. Yağsız olmasına rağmen yüksek koruma özelliği olduğundan dolayı cildinizi yorabilir. Bu nedenden dolayı az miktar alarak uygulama yapabilirsiniz. Güneşe çıkmadan en az 30 dakika öncesinde kremleri sürebilirsiniz. Cildiniz krem ile bütünleştikten sonra güneşe çıkabilirsiniz. Uygulama sonrasında terleme durumunda tekrar sürmeniz gerekir. Yağlı ya da kuru cilt ayrımı olmadan her cilt tipi, mutlaka tekrar ürünü uygulamalıdır. Basit ama etkili olan bu yöntem sayesinde her zaman cildinizin sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Her An Yanınızda Bulundurun

Yaz aylarında sıcaklık değerli yüksek değerlerde gösterir. Yaz aylarında yüksek koruma değeri olan koruyucu kremleri kullanabilirsiniz. Yüksek koruma özelliğinden dolayı cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyabilirsiniz. Her boyu olan krem ürünlerini satın alabilirsiniz. Günlük zaman içerisinde cilt yıkama ya da terleme durumlarında tekrar uygulama özelliği olan ürünler ile tam koruma yapabilirsiniz. Çanta boy ürünleri ya da seyahat boy ürünleri de vardır. Her boyunu almaya durumu müsait olmayan kişiler için cam kaplara koyarak taşınma pratikliği de vardır. Cam kaplarda olduğu için kremin yapısına zarar verilmez. Sizde bu önerileri uygulayarak cildiniz için doğru kremi tercih edebilirsiniz.


Yorumlar (0)

Henüz Yorum Eklenmemiş.


Yorum Yapın

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz. *

Cildimiz Neden Yağlanır?

Cildimiz Neden Yağlanır?

Cildimiz Neden Yağlanır? Yağlı ciltler için nemlendiricinin önemi konulu bloğumuzu buradan okuyabilirsiniz. En iyi cilt bakım ürünlerini sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Erkekler Sivilcelerden Nasıl Kurtulabilir?

Erkekler Sivilcelerden Nasıl Kurtulabilir?

Erkekler Sivilcelerden Nasıl Kurtulabilir? konulu blog yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. En iyi sivilce cilt bakım setini sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Akne ve Sivilceye Eğilimli Ciltler İçin Bakım Önerileri

Akne ve Sivilceye Eğilimli Ciltler İçin Bakım Önerileri

Akneye eğilimli ciltler için cilt bakım önerilerini bulabiliceğiniz blog yazımızı buradan okuyabilirsiniz. En iyi cilt bakım ürünlerini www.maruderm.com sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Sivilceler İçin Kesin Çözümler Var Mı?

Sivilceler İçin Kesin Çözümler Var Mı?

Bu blog yazımızda sivilceler için uygulayabileceğiniz çözümlerden bahsedeceğiz. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yüzümüzde Sivilce Çıkmasını Nasıl Engelleriz?

Yüzümüzde Sivilce Çıkmasını Nasıl Engelleriz?

Bu blog yazımızda sivilce ve akne oluşumundan kurtulmanın yollarından bahsedeceğiz. Detaylı bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz.

Akne Nedir? Nasıl Tedavi Edilmelidir?

Akne Nedir? Nasıl Tedavi Edilmelidir?

Akneler ile sivilceleri karıştırmamak gerekir. Her ikisi de özellikle ergenlik dönemlerinde ciltte meydana gelse de, akneler sivilcelerin daha iltihaplanmış versiyonlarıdır diyebiliriz.

Sivilceler İçin Kesin Çözüm Var Mı?

Sivilceler İçin Kesin Çözüm Var Mı?

Sivilceler, ergenlik dönemi itibariyle her yaş grubunda muhakkak görülen bir cilt hastalığı olmaktadır. Kimi insanlar önemsemese de son derece hassas bir cilt problemi olmaktadır sivilceler.

Yüzde Sivilce Oluşumunu Engellemeye Karşı Önemli Tüyolar

Yüzde Sivilce Oluşumunu Engellemeye Karşı Önemli Tüyolar

Sivilceler nasıl geçer sorusu pek çok kişi tarafından sürekli sorulmaya devam ediyor. Ergenlik dönemiyle başlayan ve ciltte belirgin sıkıntılar yaşatan sivilce ve akneler, aynı zamanda sağlığa da doğrudan etkiler..

Sivilce Lekelerinden Kurtulma Rehberi

Sivilce Lekelerinden Kurtulma Rehberi

Bu yazımızda sivilcelerden nasıl kurtulabileceğiniz ile alakalı tüyolar verilmektedir. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

Hangi Yiyecekler Sivilcenin Oluşmasına Neden Olur?

Hangi Yiyecekler Sivilcenin Oluşmasına Neden Olur?

Cildimizin sivilce ve akne oluşumuna sebebiyet veren pek çok faktör vardır. Öyle ki cilt, başlı başına hassasiyete açık ve çabuk yıpranabilecek bir forma sahip olduğu için, stres, mevsimsel geçişler..

Sivilceleri Doğal Yollardan Giderme Rehberi

Sivilceleri Doğal Yollardan Giderme Rehberi

Sivilceler, hem erkekler hem de kadınlar açısından en büyük cilt sorununa dönüşebilir. Özellikle de kadınların yoğun koşturmaca, makyaj, mevsimsel geçiş ve hormonsal değişimler...

Erkekler Sivilcelerden Nasıl Kurtulur?

Erkekler Sivilcelerden Nasıl Kurtulur?

Sivilceler, sadece bayanların değil belli dönemlerde erkeklerin de en fazla dert yandığı cilt sıkıntılarının başında gelmektedir.

Blog Nedir?

Blog ("weblog"un kısaltması), bir konu hakkında düzenli olarak güncellenen içerik (blog yazısı) sunan bir kişi, grup veya şirket tarafından yürütülen çevrimiçi bir dergi veya bilgilendirici web sitesidir. Bilgileri ters kronolojik sırayla sunar ve resmi olmayan veya konuşma tarzında yazılmıştır.

Cilt bakım, saç bakım ve vücut bakım ürünleriyle alakalı tavsiyelere bloğumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güzellik blogu, güzellik, makyaj, saç, moda, cilt bakımı ve diğer güzellikle ilgili konular hakkında içerik barındıran bir web sitesidir. Güzellik blogları ipuçlarını paylaşır, ürünleri gözden geçirir, öğreticiler oluşturur ve trend olan güzellik haberlerini tartışır. Güzellik oldukça görsel bir konu olduğundan, bu bloglar genellikle çok sayıda resim ve video yayınlar.

Güzellik blogcuları başkalarına nasıl güzel olunacağını gösterir. Genellikle resim ve videolarla adım adım öğreticiler yazarlar. Web sitelerinde, YouTube kanallarında, Instagram hesaplarında ve diğer sosyal medya platformlarında ürünleri test eder, inceler ve görüşlerini paylaşırlar.

Güzellik Blogları Türleri

Ne tür bir kitleye odaklanmak istediğinizi seçmek, geliştirdiğiniz içeriği şekillendirmeye yardımcı olacağından, blogunuzun uzun vadeli başarısı için çok önemlidir.

Aşağıdaki blog türlerini göz önünde bulundurun:

Makyaj için Güzellik Blogları: Ürünleri tanıtırken belirli "görünümler" elde etmek için eğitim içeriği sağladıkları için makyajı merkeze alan bloglar modadır.

Açık Ten için Güzellik Blogları: Çok açık tenlerin kendine özgü cilt bakımı ihtiyaçları ve özel makyajı vardır. Soluk tenli bloglar, daha açık ten tonlarıyla en iyi şekilde çalışan belirli görünümler önerir.

Koyu Ten için Güzellik Blogları: Bu blog kategorisi, Siyah, Asyalı ve Latin insanlar için makyaj ve cilt bakımı gibi birden çok cilt tonunu kapsar.

Kırk Üzeri İçin Güzellik Blogları: Elinizden gelenin en iyisini yapmak her yaş için çok önemlidir, bu nedenle daha yaşlı ve daha olgun yetişkinler için bloglar da yaygındır.

Altmışın Üzerindeki Güzellik Blogları: Bu bloglar, yaşlı erkekler ve kadınlar için cilt bakımı, moda ve güzellik konusunda uzmanlaşmıştır.

Devamını Oku..